Transport Europa Logistics to firma transportowa, która świadczy usługi transportu międzynarodowego. Dlatego jeśli szukasz transportu z Anglii do Polski lub szukasz transportu z Polski do Anglii, to idealnie trafiłeś. Nasza firma zatrudnia osoby posiadające wysokie kompetencje i angażujące się w tworzenie usług o najwyższej jakości. Oferujemy naszą pomoc w zakresie transportu, spedycji, logistyki, magazynowania i usług B2C. Przykładamy wielką wagę do powierzonych nam zadań, ponieważ zależy nam na wsparciu naszych klientów w ich codziennej działalności, która ściśle łączy się z potrzebą solidnego, zaufanego transportu.

Transport Europa Logistics to firma, której możesz zaufać, gdy wybierasz transport do Anglii.

Naszej firmie zależy na tym, aby uzyskiwać jak największą efektywność, a co za tym idzie satysfakcję klientów. Wybierając transport Polska – Anglia lub transport Anglia – Polska, masz pewność, że twoje przesyłki są bezpieczne i dotrą do celu w zaplanowanym czasie.

Oferta Transport Europa Logistic

Transport Europa Logistic gwarantuje przewóz towaru na terenie dwunastu państw, w tym, m.in. transport Anglia- Polska i transport Polska-Anglia. Mimo dużych odległości pomiędzy punktem odebrania a punktem dostarczenia masz pewność, że wszystkie przesyłki są bezpieczne. Gwarantuje to tryb stałego monitorowania transportów przez 24h i 7 dni w tygodniu. Stały nadzór pozwala na szybką reakcję w razie trudności i skutecznie blokuje wszelkie możliwe nieporozumienia lub zaginięcia paczek. Wobec tego, jeśli szukasz transportu z Anglii do Polski lub szukasz transportu z Polski do Anglii, nasza firma będzie odpowiednim wyborem, ponieważ gwarantujemy:

 • transport w systemie Door to Door i Just in Time
 • współpracę bez konieczności wnoszenia opłaty początkowej
 • możliwy odbiór przesyłek z każdego miejsca w danym kraju
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa
 • dyspozycję naszego zespołu przez 24/7 dni w tygodniu
 • w pełni legalną działalność, licencjonowaną i to że jesteśmy polską firmą działającej na rynku transportowym od kilkunastu lat.
 • świadczenie usługi transportu całopojazdowego (FTL), częściowego (PTL). Transport na paletach, opakowaniach zbiorczych, jednostkowych, luzem, bigbag, itd

Organizując transport do Anglii nie zapominamy o dbaniu o ekologię. W jaki sposób? Zachowujemy wszystkie normy emisji spalin, a także alokujemy nasze zasoby, dbamy o organizację czasu przewozów, w taki sposób, aby minimalizowane były puste przebiegi i spalane w tym czasie paliwo. Nasze pojazdy są poddawane ciągłym modernizacjom, które mają odpowiadać wszystkim możliwym normom emisji spalin.

Flota transportowa

Wybierając tak dalekie przewozy jak transport Polska – Anglia i transport Anglia – Polska, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie do trasy. Nasza flota transportowa przystosowana jest do przewozu różnych typów przesyłek. Pojazdy posiadają odpowiednie wyposażenie i są przygotowane do różnych gabarytów i specyfikacji towarów, które klienci potrzebują przewieźć. Nasza flota wyposażona jest w następujące pojazdy:

 • Ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE
 • Ciężarówki z przyczepami tzw. zestaw/tandem
 • Autotransportery/ Lohry
 • Niskopodwozia/ Platformy
 • Lawety
 • Busy do 12ep

Oprócz tego w naszym wyposażeniu są TIRy, lohry, autolawety i busy. Dzięki temu transport do Anglii, może przewieźć towary ważące aż dwadzieścia cztery tony. Nasze pojazdy na pewno nie zawiodą na tak długiej trasie, ponieważ są to nowe pojazdy, których ogólna średnia wiekowa nie przekracza nawet dwóch lat.

Dlaczego wybrać firmę Transport Europa Logistics?

Firma charakteryzuje się bardzo profesjonalnym i partnerskim podejściem do swoich klientów i pracowników. Jej główną cechą jest przejrzysta komunikacja i brak ukrytych kosztów oraz warunków w umowie. Transport Europa Logistics ciągle się rozwija i dokonuje analiz swoich działań, które pomagają zwiększyć satysfakcję klientów, korzystających z usług firmy.

Brak niedopowiedzeń Nadzór nad transportem Brak opóźnień
Podczas wstępnych ustaleń i podpisywania umowy nie doświadczysz kruczków prawnych, dzięki czemu możesz być pewny co wybierasz i pozostać w pełni świadomym klientem, który wie, za co płaci. Firma zatrudnia sztab ludzi kontrolujących towary przez 24h i 7 dni w tygodniu. Daje to gwarancję bezpieczeństwa i braku niedomówień podczas przewozów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nasze przewozy są bardzo punktualne. Aż 98% transportów zostało dostarczonych na czas.