Transport Europa Logistics to firma transportowa, która jest połączeniem pasji i doświadczenia. Zatrudniamy osoby o wysokich kompetencjach i zaangażowaniu w tworzenie wysokiej jakości usług w branży transportu, spedycji oraz logistyki. Specjalizujemy się w transporcie lądowym, magazynowaniu oraz w usługach B2C. Wykonując swoje zlecenia, chcemy wspierać klientów w ich codziennej działalności powiązanej z transportem.

Transport Europa Logistics to firma, której możesz zaufać, wybierając usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne.

Nasza firma skupia się na jak największej efektywności świadczonych usług, ułatwiając klientom w całej Europie sprawny transport towarów. Równocześnie wykonując swoje usługi, zachowujemy wszelkie normy bezpieczeństwa i ekologii.

Transport międzynarodowy – poznaj naszą ofertę

Transport Europa Logistics to transport międzynarodowy, działający na terenie dwunastu państw. Mimo szerokiego zakresu terytorialnego świadczonych usług, wszystkie ładunki są stale monitorowane w trybie 24/7, co zwiększa bezpieczeństwo powierzonych nam towarów. Nasz transport międzynarodowy posiada wiele zalet, do których między innymi należą:

 • współpraca bez konieczności wnoszenia opłaty początkowej
 • możliwy odbiór przesyłek z każdego miejsca w danym kraju
 • nasz zespół jest do dyspozycji 24/7 dni w tygodniu
 • jesteśmy w pełni legalną, licencjonowaną, polską firmą działającą na rynku transportowym od kilkunastu lat
 • świadczymy usługi transportu całopojazdowego (FTL), częściowego (PTL). zapewniamy transport na paletach, opakowaniach zbiorczych, jednostkowych, luzem, bigbag, etc.
 • gwarantujemy ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa
 • realizujemy transport w systemie Door to Door i Just in Time

Realizując usługę transportu międzynarodowego dbamy również o środowisko naturalne, wierząc w wizję budowania przyszłości już dzisiaj. Dbając o przyrodę, alokujemy wszystkie nasze zasoby, a także dbamy o optymalne planowanie przewozów w celu minimalizowania pustych przebiegów i spalanego w tym czasie paliwa. Nasze pojazdy są poddawane ciągłym modernizacjom, które mają odpowiadać europejskim normom emisji spalin.

Transport międzynarodowy – nasza flota transportowa

Nasza flota pojazdów pozwala na podjęcie się usługi przewozu wielu rodzajów przesyłek. Możliwe jest to dzięki doskonałemu wyposażeniu, przystosowanym do różnego typu gabarytów i specyfikacji przewożonych towarów. Flota obsługująca transport międzynarodowy wyposażona jest między innymi w:

 • Ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE
 • Ciężarówki z przyczepami tzw. zestaw/tandem
 • Autotransportery/ Lohry
 • Niskopodwozia/ Platformy
 • Lawety
 • Busy do 12ep

Posiadamy TIRy, lohry, autolawety oraz busy, które umożliwiają przewóz towarów w załadunku aż do dwudziestu czterech ton. Nasze pojazdy są pojazdami o doskonałej sprawności. Gwarantuje to fakt, że ich średni wiek wynosi zaledwie dwa lata.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług transportu międzynarodowego?

Nasza firma stawia przede wszystkim na partnerskie podejście w relacjach z klientami i pracownikami. Zależy nam więc na uczciwej i przejrzystej komunikacji, która gwarantuje przyjemną i pozytywną atmosferę pracy. Firma nie staje w miejscu i dąży do nieustającego rozwoju, dlatego dokonujemy ciągłych analiz i tworzymy raporty dotyczące satysfakcji naszych klientów ze świadczonych usług.

Profesjonalna obsługa Gwarancja bezpiecznej dostawy Przejrzysty, jasny cennik
Nasza firma pozostaje w ciągłym kontakcie z klientami, ponieważ zespół pracowników jest do dyspozycji 24h przez 7 dni w tygodniu. Każdy klient ma przedstawione w przejrzysty sposób warunki umowy. Działamy w pełni legalnie i posiadamy wszelkie potrzebne licencje. Posiadając wszystkie niezbędne ubezpieczenia i systemy monitorujące, stawiamy na bezpieczeństwo i skuteczność dostaw obsługiwanych przez naszą firmę. Cenimy bezpieczeństwo wszystkich towarów, niezależnie od ich wartości i wielkości. Nasze ceny są od początku znane klientowi i nie zawierają żadnych ukrytych, ani dodatkowych opłat. Każdy z naszych klientów na początku współpracy otrzymuje pełny i ostateczny kosztorys, który nie ulega żadnym nagłym zmianom.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.