Profesjonalny transport lądowy. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że zamówiony towar wszędzie dojedzie na czas. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów gotowych zmierzyć się z każdymi warunkami atmosferycznymi oraz wyzwaniami terenowymi. Najwyższych starań dokładamy także do zabezpieczenia przesyłki, dzięki czemu dociera nienaruszona pod wskazany adres. Decydując się na usługi Transport Europa Logistics, możesz spać spokojnie.

Jesteśmy rzetelni! Gwarantujemy wysoki standard usług transportowych, spedycyjnych oraz logistycznych.

W branży działamy już od kilkunastu lat, nieustannie budując naszą solidną markę. Posiadamy wszystkie, niezbędne licencje. Bez problemu dostarczamy towary w całej Europie z zachowaniem norm ekologicznych i bezpieczeństwa.

Oferta transportu lądowego

Nawiązując współpracę, nie wymagamy opłat wstępnych. Elastycznie dopasowujemy się do Twoich potrzeb, dlatego towar odbieramy z każdego miejsca w danym kraju. Pozwala na to nowoczesna flota złożona z ponad 100 pojazdów na terenie Europy. Prowadzimy przejrzystą politykę cenową. Dokonujemy indywidualnej wyceny przewozów oraz przedstawiamy klientom całkowity koszt, jaki niesie za sobą konkretny transport drogowy towarów. Z nami zyskujesz:

 • współpracę bez wpłaty początkowej,
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencję transportową,
 • gwarancję legalności usługi potwierdzoną licencją,
 • naszą dyspozycyjność 24/7,
 • całodobowy system monitorowania.

Na rynku działamy od kilkunastu lat. Przez cały ten czas stawiamy na przejrzystość transakcji. Komfort każdej ze stron zabezpieczamy rzetelnie skonstruowaną umową. Daje ona poczucie bezpieczeństwa. Naszym klientom zapewniamy możliwości różnej formy obsługi. Mowa tu zarówno o Door to Door, jak i Just in Time. Oferowany transport drogowy Europa obejmuje przewóz: całopojazdowy (FTL) i częściowy (PTL). Towary mogą podróżować m.in. na paletach, luzem, w opakowaniach zbiorczych, czy też jednostkowych. Sprawną obsługę zapewnia szeroka gama specjalistycznych pojazdów, jakie posiadamy w Transport Europa Logistics. Do Twojej dyspozycji oddajemy ciężarówki z różnymi rodzajami naczep i przyczep, a także autolawety, wciągarki i wiele innych!

Flota na każdą okazję lub potrzebę

Do Twojej dyspozycji oddajemy ciężarówki z różnymi rodzajami naczep i przyczep. Nasz sprzęt bez trudu radzi sobie z dojazdem w trudno dostępne miejsca na terenie Europy. Stanowimy idealne wsparcie nie tylko w sytuacjach standardowych, ale także kryzysowych. Transport drogowy międzynarodowy realizujemy przy pomocy:

 • ciężarówek z naczepami typu mega standard, mega BDE i inne do 24 ton,
 • ciężarówek z przyczepami tzw. zestaw/tandem do 24 ton,
 • autotransporterów/Lohry,
 • pojazdów niskopodwoziowych oraz platform,
 • lawet,
 • busów do 12EP.

W zróżnicowanej flocie posiadamy także wydajne wciągarki. Wybierając nasze usługi, możesz zdecydować się na odbiór towaru z praktycznie dowolnego miejsca. Współpracujemy np. z komisami i centrami logistycznymi. Zamówienia odbieramy także od osób prywatnych.

Transport lądowy to nasza specjalność

W Transport Europa Logistics hołdujemy niestarzejącym się wartościom: pełnemu profesjonalizmowi, solidności wykonania oraz uczciwości. Z drugiej strony wspieramy się pełną gamą nowoczesnych technologii. Korzystamy m.in. z systemu monitorowania działającego przez całą dobę. Dzięki niemu klienci mogą na bieżąco otrzymywać informacje dotyczące załadunku konkretnego towaru. Wprowadziliśmy transport drogowy towarów na nowy poziom.


Pełen pakiet usług

Gwarancja bezpiecznej
dostawy

Przejrzysta i niezmienna cena

Dbamy o kompleksową obsługę naszych klientów. Posiadamy rozmaite pakiety dopasowane do indywidualnych potrzeb. Do minimum ograniczamy zaangażowanie ze strony zamawiającego. Podejmujemy się zleceń o niemal każdej specyfice.

Po przyjęciu towaru czuwamy nad jego pełnym bezpieczeństwem podczas całej podróży. Robimy to profesjonalnie, gdyż posiadamy wszystkie potrzebne licencje oraz zezwolenia. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi podpisana umowa.

Zamawiaj bez obaw o zmianę stawki. Przy wstępnej analizie zlecenia dokonujemy wyceny przewozu. Klientom przedstawiamy pełny koszt usługi, wolny od ukrytych opłat. Proponowana cena nie ulegnie zmianie w trakcie lub po wykonaniu usługi.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.