Firma TEUL już od kilkunastu lat świadczy kompleksowe usługi transportowe w przeróżnych wariantach. Od początku istnienia nastawiamy się na rzetelne wykonywanie obowiązków oraz pro-klienckie podejście, które widać między innymi po infolinii dla klienta dostępnej przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu oraz spersonalizowanym, bardzo prostym umowom. Oferujemy między innymi przeprowadzki. Jeśli poszukujesz firmy, która wzorowo zajmie się Twoim dobytkiem – nie szukaj dalej. Zapraszamy do poznania firmy Transport Europa Logistics!

Szybko, bezpiecznie i wygodnie. W naszej firmie nie uznajemy półśrodków i nieprofesjonalnych rozwiązań. Uznajemy za to tylko i wyłącznie kompleksowe usługi i wzorową dbałość o powierzone dobra.

Przeprowadzki to oferta przeznaczona dla osób chcących w szybki i bezpieczny sposób przetransportować przedmioty osobiste lub firmowe w zupełnie inne miejsce – dosłownie w całej Europie. Zadanie zrealizujemy w formie Door to Door w terminie ustalonym w kontrakcie.

Przeprowadzki nie muszą być stresujące – poznaj ofertę firmy TEUL

Przeprowadzki to jedna z wielu naszych specjalności, a co ciekawe – we wszystkich gałęziach transportu europejskiego lub krajowego czujemy się równie dobrze. Stawiamy na jakość, dlatego oferujemy pełne pakiety ubezpieczeń w postaci Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika oraz Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora. Posiadamy niezbędne licencje transportowe i realizujemy zlecenia trudne oraz bardzo trudne, wymagające od nas precyzji i szczegółowego planowania łańcucha dostawy. Z naszych głównych zalet warto wymienić:

 • brak opłat początkowych,
 • pełne pakiety ubezpieczeniowe OCP i OCS chroniące dobro zlecającego,
 • licencje i zezwolenia umożliwiające świadczenie międzynarodowych usług transportowych,
 • pracownicy firmy TEUL udzielają odpowiedzi na temat zlecenia przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu,
 • ciągły system monitoringu,
 • brak ukrytych opłat i gwiazdek w budżecie zlecenia,
 • transport pojazdów PTL i FTL.

Proces przeprowadzki rozpoczynamy od ustalenia wszelkich szczegółów zlecenia wraz ze zlecającym, w tym uzyskania informacji na temat miejsca początkowego oraz docelowego. Komponujemy wspólnie budżet i staramy się, aby zawsze spełniał potrzeby klienta. Kontrakty zawierane w firmie TEUL są bardzo przejrzyste i proste, a brak małego druczku i gwiazdek przy cenach powoduje, że każdy poradzi sobie bez najmniejszych problemów z przyswajaniem cennika oraz szczegółów umowy. Wyposażenie podczas przeprowadzki możemy odebrać z domów prywatnych, mieszkań w bloku, z siedzib firmowych czy magazynów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Pojazdy, którymi realizujemy zlecenia przeprowadzki są szczególnie warte uwagi

Przeprowadzki zazwyczaj są stresujące dla klienta, lecz my dbamy o to, by cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Pomagają nam w tym znakomicie utrzymane pojazdy; ciężarówki oraz auta dostawcze, które przechodzą rygorystyczne kontrole i okresowe przeglądy. Dzięki temu pojazdy nie są podatne na uszkodzenia oraz awarie spowalniające proces transportu i przeprowadzki. Dysponujemy między innymi takimi pojazdami jak:

 • samochody ciężarowe w typie Mega-standard oraz mega BDE z rozsuwanymi portalami oraz innymi pojazdami do 24 ton ładowności,
 • ciężarówki zestaw / tandem – również do 24 ton,
 • autotransportery i lohry,
 • niskopodwozia i platformy,
 • autolawety,
 • busy do 12 europalet,
 • pomocne okażą się także wyciągarki i najazdy.

Wszystkie modele spełniają nowoczesne normy spalin i mają dodatki ułatwiające załadunek oraz rozładunek. Są także obsługiwane przez profesjonalnych pracowników znających realia tej pracy.

Przeprowadzki to nie jedyna specjalność spod szyldu TEUL

Doskonale znamy potrzeby naszych klientów i oferujemy jedynie najlepsze rozwiązania. Dlatego też skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia zdobywanego przez wiele lat na rynku transportowym. Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.


Nowoczesna flota

Przejrzyste ceny

Całodobowa pomoc

W naszej flocie nie znajdziesz wysłużonych i awaryjnych pojazdów – stawiamy na tym polu na najwyższą jakość. Wiemy, że awarie mogą spowolnić proces realizacji przeprowadzki.

Poszczególne kosztorysy przygotowane przez naszą załogę na podstawie otrzymanych danych mają jedną, główną zaletę – są przejrzyste. Opieramy się przed prawniczym żargonem, unikamy gwiazdek i niedomówień.

Podczas realizacji zlecenia dbamy o dobro naszych klientów i tym samym do ich stałej dyspozycji udostępniamy możliwość bezpośredniego kontaktu na infolinii. Pomoc jest realizowana przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.