W Transport Europa Logistics podejmujemy się zleceń o rozmaitej specyfice oraz wielkości. Chętnie współpracujemy nie tylko z firmami, ale także klientami indywidualnymi, którym oferujemy usługi b2c. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości, gdyż doświadczenie w branży transportowej zdobywamy oraz rozwijamy od kilkunastu lat. Posiadamy niezbędne licencje, pozwalające nam działać na terenie całej Europy.

Spedycja, logistyka, transport – Transport Europa Logistics to gwarancja pełnej rzetelności

Odbieramy towar nawet z trudno dostępnych miejsc. Z naszych usług mogą korzystać osoby prywatne, aby np. przewieźć zakupiony samochód. Posiadamy niezbędne licencje, pozwalające nam działać na terenie całej Europy.

Międzynarodowy transport dla klientów indywidualnych

Nasze usługi b2c są przyjazne dla osób prywatnych. Decydując się na naszą firmę, wybierasz transport dla klientów indywidualnych bez wpłaty początkowej. Proponujemy współpracę na przejrzystych warunkach. Gwarancję ceny oraz wykonania usługi potwierdza umowa sporządzana przy każdej transakcji.

 • Współpraca bez wpłaty początkowej,
 • ubezpieczenia OCP, OCS,
 • licencja transportowa,
 • działamy w pełni legalnie od kilkunastu lat,
 • nasi pracownicy są dyspozycyjni w każdym momencie,
 • używamy systemu monitorowania 24/7.

Transport dla klientów indywidualnych obejmuje różne systemy m.in. Door to Door i Just in Time. Towary odbieramy z nawet trudno dostępnych miejsc na terenie Europy. Bez problemu przewieziemy Twój wymarzony samochód. Ekspresowo radzimy sobie z dostawą maszyn budowlanych czy też rolniczych. Transport Europa Logistics to także idealny partner na czas remontu. Z nami szybko zorganizujesz przeprowadzkę lub przewiezienie materiałów budowlanych. Nasza oferta obejmuje transport całopojazdowy (FTL) oraz częściowy (PTL). Dostarczamy zlecenia przygotowane w dowolny sposób, poczynając od palet, przez opakowania zbiorcze, a kończąc na towarze zapakowanym luzem.

Pojazdy o zróżnicowanej specyfikacji w transporcie międzynarodowym

Usługi b2c nie stanowią dla nas wyzwania, gdyż posiadamy pojazdy o zróżnicowanej specyfikacji. Zadbaliśmy o nowoczesną flotę uzbrojoną w innowacyjne systemy. Zarządzana jest przez kompetentną kadrę o wieloletnim doświadczeniu. Takie połączenie to gwarancja terminowości, a także bezpieczeństwa dostawy.

 • Ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE i inne do 24 ton;
 • ciężarówki z przyczepami tzw. zestaw / tandem do 24 ton;
 • autotransportery / lohry;
 • niskopodwozia / platformy;
 • lawety;
 • busy do 12ep.

W miejscu odbioru jesteśmy zawsze na czas. Udaje nam się to osiągnąć za sprawą floty ponad 200 pojazdów, które pracują w systemie non-stop. W każdym momencie kontrolujemy stan zaawansowania dostawy, w czym pomaga specjalny program monitorowania załadunku. Podobnie jak nasi konsultanci, jest on dostępny w pełnym wymiarze czasowym przez siedem dni w tygodniu.

Skorzystaj z usług Transport Europa Logistics

Liczby nie kłamią. Terminowo dostarczyliśmy już kilkadziesiąt tysięcy przesyłek dla ponad 8 tys. klientów. Działamy na terenie kilkunastu krajów. Posiadamy niezbędne licencje oraz ubezpieczenia. Stale monitorujemy i analizujemy swoją działalność, aby nieustannie podnosić jakość świadczonych usług.


Kompleksowa obsługa

Pewna dostawa

Brak ukrytych opłat

Łączymy tradycyjne usługi oraz nowoczesne systemy. Taka kombinacja pozwala nam oferować klientom kompleksową obsługę na polu: spedycji, transportu oraz logistyki. Gwarantujemy terminowość dostaw, a także bezpieczne przewiezienie każdego towaru.

Skutecznie mierzymy się ze standardowymi zleceniami oraz zamówieniami specjalnymi. Posiadamy niezbędne pozwolenia i licencje. Zadbaliśmy także o specjalne ubezpieczenia, które pozwalają nam transportować towary o znacznej wartości.

Każdorazowo dokonujemy indywidualnej wyceny przewozu. Warunki i zakres usługi potwierdzamy przejrzystą umową. Tworzymy ją z myślą o komforcie obydwu stron. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się klarowną sytuacją i nie muszą obawiać się ukrytych opłat.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.