Transport Europa Logistics zapewnia kompleksową obsługę na wielu polach. Oferujemy nie tylko profesjonalny transport ładunku, ale także możliwość jego wygodnego przechowania. Dzięki nam magazynowanie przestaje być problemem. Nasi klienci zyskują dostęp do rozbudowanej sieci na terenie całej Unii Europejskiej. Posiadamy przejrzysty cennik, w którym nie ma ukrytych opłat. Podczas wyceny klient zawsze poznaje pełen koszt usługi.

Jesteśmy rzetelni! Zapewniamy usługi transportowe, spedycyjne oraz magazynowe

Funkcjonujemy w kilkunastu krajach. Działamy w pełni legalnie, gdyż posiadamy wszelkie, niezbędne licencje i ubezpieczenia. Zawsze profesjonalnie wykonujemy zamówioną usługę. Dbamy o zachowanie rygorystycznych norm ekologicznych oraz bezpieczeństwa.

Poznaj ofertę magazynowania

Zależy nam na komforcie klientów, dlatego współpraca z nami nie wymaga żadnych, wstępnych opłat. Preferujemy partnerskie podejście do kontrahentów. Jesteśmy otwarci na elastyczne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb zarówno firm, jak i osób prywatnych. Proponowane przez nas magazynowanie towaru zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Nie wymagamy wpłaty początkowej,
 • posiadamy ubezpieczenie OCP, OCS, licencję transportową,
 • w pełni legalnie działamy od kilkunastu lat,
 • zapewniamy system całodobowego monitorowania zamówienia,
 • nasi pracownicy są do dyspozycji 24/7.

W Transport Europa Logistics nieustannie monitorujemy, analizujemy i udoskonalamy nasze usługi. Firmę tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Procentuje to efektywną organizacją przewozów, ale także potencjałem w zakresie sprawnego magazynowania przesyłek. Bierzemy odpowiedzialność za powierzony towar. Sprawiamy, że magazynowanie rzeczy jest komfortowe pod każdym względem. Najwyższej jakości usługi składowania realizujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Doceniło nas już tysiące klientów z całej Europy, dla których dostarczyliśmy kilkadziesiąt tysięcy przesyłek. Od transportu, po magazynowanie.

Magazyn dostosowany do Twoich potrzeb

Wygoda ma swoją cenę i w przypadku Transport Europa Logistics jest ona bardzo atrakcyjna. Jesteśmy bezkonkurencyjni na polu przewozów, gdyż posiadamy jednostki do praktycznie każdego rodzaju transportu. Przekłada się to także na nasz potencjał magazynowy. Jesteśmy przygotowani do przechowywania towarów o rozmaitej specyfice. Nasza flota obejmuje:

 • ciężarówek z naczepami typu mega standard, mega BDE i inne do 24 ton,
 • ciężarówek z przyczepami tzw. zestaw/tandem do 24 ton,
 • autotransporterów/Lohry,
 • pojazdów niskopodwoziowych oraz platform,
 • lawet,
 • busów do 12EP.

Zapewniamy również dostęp do wielu innych, specjalistycznych pojazdów, jak wciągarki. Z powodzeniem realizują one transporty o znacznej skali trudności. Pracujemy w systemach Door to Door oraz Just in Time, dostarczając usługi przewozu całopojazdowego (FTL) lub częściowego (PTL).

Warto skorzystać z naszych usług magazynowania

Magazynowanie towarów nie jest zadaniem łatwym. Wymaga doświadczenia, niezbędnej infrastruktury oraz wyszkolonych pracowników. Klienci Transport Europa Logistics otrzymują to wszystko w jednej, przystępnej, a zarazem stałej cenie. Ponadto każdą transakcję poprzedza zawarcie umowy. Jasno określa ona zakres oraz koszt usługi.


Pełen pakiet usług

Bezpieczna
dostawa

Gwarancja niezmienności ceny

Od transportu, po magazynowanie – oferujemy kompleksową obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Odbieramy towar nawet z trudno dostępnych miejsc na terenie Europy. Oferujemy całodobowe wsparcie i system monitorowania zamówienia.

U podstaw naszej działalności leży pełna legalność. Posiadamy niezbędne licencje, dlatego gwarantujemy bezpieczną oraz terminową dostawę. Jesteśmy wyposażeni w ubezpieczenia pozwalające przewozić oraz magazynować towary o znacznej wartości.

Cena ma znaczenie, dlatego koszt usługi jest u nas bardzo przejrzysty. Podczas wyceny podajemy kompletny cennik magazynowania lub transportu. Nie trzeba obawiać się ukrytych kosztów, gdyż każdorazowo podpisujemy umowę, stanowiącą zabezpieczenie dla naszych klientów.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.