W firmie TEUL – Transport Europa Logistics – podejmujemy się większości zleceń spedycyjnych, w tym między innymi transportu samochodów osobowych. Przewóz aut jest jednym z najpopularniejszych i korzystają z niego zarówno firmy, jak i prywatni zleceniodawcy. Za pomocą TEUL zakup samochodu lub całej floty na odległość będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek, głównie za sprawą naszego profesjonalizmu oraz precyzyjnego budżetowania.

Transport samochodów osobowych jest popularny, tym samym lawinowo zwiększa się ilość firm świadczących tego typu usługę. Należy jednak wiedzieć, że słowem “profesjonalizm” określimy jedynie kilka z nich, a na czelę – firmę TEUL.

Transportu samochodów osobowych dokonujemy przy pomocy nowoczesnych pojazdów, dzięki czemu oferujemy najbardziej elastyczne usługi logistyczne na rynku. W systemie Door to Door zakupiony samochód odbierzemy od zbywcy i przekażemy pod adres ustalony w umowie.

Powierz transport samochodów osobowych firmie z polskim kapitałem

Nasza firma chroni Twoje dobro w pełnym zakresie, co ma odzwierciedlenie między innymi w naszych referencjach. Doskonale wiemy bowiem, że transport samochodów osobowych bywa trudny, szczególnie dla spedytora. Uszkodzenia powstałe w wyniku nieprofesjonalnego przewozu są w innych firmach bardzo częste, a u nas? Nie ma na nie miejsca! Właśnie dlatego auta (również te kosztowne i luksusowe) można objąć ubezpieczeniem takim jak Odpowiedzialność Cywilna Spedytora oraz Odpowiedzialność Cywilna Przewoźnika. Dysponujemy ponadto niezbędnymi licencjami. Naszymi zaletami są między innymi:

 • zawarcie kontraktu bez wpłaty początkowej,
 • pełen pakiet ubezpieczeniowy OCS i OCP,
 • mamy ugruntowaną pozycję i realizujemy najtrudniejsze zadania wymagające wiedzy i odpowiedniego podejścia naszych asystentów,
 • ogromne doświadczenie w branży przewozowej oraz niezbędne certyfikaty i licencje,
 • pomoc zespołu TEUL i priorytetowe traktowanie przez 24h/7 dni w tygodniu,
 • monitoring przedmiotu zlecenia.

Wychodzimy z założenia, że firma transportowa powinna oferować kompleksową usługę spedycyjną i wyręczyć zlecającego w większości kwestii. Właśnie dlatego nasza rola rozpoczyna się już w momencie podpisania kontraktu zatwierdzonego przez obie strony umowy. Podaj nam wszelkie szczegóły tyczące się planowanego transportu samochodów osobowych, a my w przeciągu kilku chwil odpowiemy precyzyjnie zaplanowanym budżetem i kosztorysem. Bez gwiazdek, bez niedomówień. Ponadto zlecenie odbierzemy od prywatnego sprzedającego (aukcje, ogłoszenia), jak i od firm (komisy, centra logistyczne, aukcje stacjonarne).

Jakimi pojazdami realizujemy usługę transportu samochodów osobowych?

Transport samochodów osobowych realizujemy przy pomocy nowoczesnych środków transportu ciężkiego w rozmaitych wariantach. Wiemy bowiem, że samochody osobowe różnią się wielkością oraz wagą, dlatego oferujemy kompleksową flotę pojazdów dostawczych i ciężarowych mogących zrealizować kontrakt bez najmniejszych przeszkód. Warto wiedzieć, że po Europie stale krąży około 100 pojazdów aktualnie realizujących zlecenia transportowe. Świadczymy usługę transportu całopojazdowego (Full Truck Load) i częściowego (Part Truck Load).

 • ciężarówki z naczepami Mega-standard oraz mega BDE (z rozsuwanymi portalami) i innymi pojazdami zapewniającymi 24 tony ładowności,
 • zestawy / tandemy o dopuszczalnym obciążeniu 24 ton,
 • autotransportery i lohry,
 • niskopodwozia i platformy,
 • lawety,
 • busy do 12 europalet,
 • niezbędne podczas załadunku wyciągarki i najazdy.

Idziemy o krok naprzód – słowny i profesjonalny transport samochodów osobowych TEUL

Aż 98% zleceń jest realizowanych w ustalony kontraktem dzień. Mimo iż wynik jest doskonały, to w dalszym ciągu dokładamy wszelkich starań, aby stał się jeszcze lepszy. Naszą dewizą jest bowiem stała poprawa jakości usług. Właśnie dlatego wprowadziliśmy systemy Door to Door oraz Just In Time. Transport samochodów osobowych to w naszej firmie chleb powszedni – skorzystaj z naszej rozległej wiedzy i zapytaj doradców o możliwości zawarcia umowy. Zapraszamy!

Profesjonalizm i bezpieczeństwo
Elastyczna polityka zleceń

Indywidualne doradztwo
Nie interesują nas półśrodki – stawiamy na pełną jakość i perfekcyjną realizację. Nasze pojazdy dostawcze i ciężarowe są zadbane technicznie i spełniają normy ekologiczne, dlatego transport nimi jest zakończony bez przeszkód i trudności. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Realizujemy transport na paletach, w opakowaniach zbiorczych i jednostkowych, a także wiele produktów luzem lub w BigBagach. Jesteśmy w tej kwestii bardzo elastyczni. Ciągle śledzimy trendy transportowe i stale się doszkalamy, dlatego oferujemy również fachowe doradztwo i całodobową pomoc naszych pracowników.