Przeprowadzka do nowej siedziby to ważne wydarzenie w życiu każdej firmy. Bez względu na to, czy są Państwo właścicielami małego, rodzinnego przedsiębiorstwa czy korporacji o międzynarodowym zasięgu, pomożemy Państwu rozpocząć nowy rozdział. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie przeprowadzić każdą, nawet najbardziej skomplikowaną logistycznie przeprowadzkę biurową.

Transport Europa Logistics to rzetelny dostawca usług transportowych, spedycyjnych i logistycznych.

Nasza firma od samego początku istnienia skupia się na maksymalnej efektywności swoich usług, umożliwiając klientom sprawny transport towarów na terenie całej Europy, przy zachowaniu norm bezpieczeństwa i ekologii.

Oferujemy przeprowadzki firm

Przeprowadzka biura to zadanie, które nie należy do najłatwiejszych. Aby nie przysporzyło przedsiębiorcy niepotrzebnych problemów, należy się odpowiednio przygotować. Każda osoba, która chce skorzystać z naszych usług z zakresu przeprowadzek, powinna stworzyć listę wszystkich mebli, przedmiotów oraz dokumentów, które mają zostać przetransportowane do nowej lokalizacji. Niezbędne jest tutaj odpowiednie oznaczenie oraz posegregowanie kartonów.

Decydując się na skorzystanie z proponowanej przez nas oferty, mogą Państwo mieć pewność, że znajdujące się w Państwa biurze mienie zostanie w należyty sposób zabezpieczone w samochodzie do przeprowadzki i w pełni bezpiecznie przetransportowane do nowej siedziby. Przywiązujemy dużą wagę do prawidłowego ułożenia mienia w samochodach transportowych, aby nic nie uległo uszkodzeniu. Ponadto mogą mieć Państwo pewność, że w trakcie przejazdu nie dojdzie do przeładowania mienia do innych samochodów. Flota, którą załadujemy w takim samym stanie oraz składzie dojedzie do wskazanego przez Państwa punktu.

Do atutów naszej firmy zaliczyć można również następujące aspekty:

 • współpraca bez wpłaty początkowej,
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa,
 • jesteśmy w pełni legalną, licencjonowaną, polską firmą działającej na rynku transportowym od kilkunastu lat,
 • nasz zespół jest do dyspozycji 24/7,
 • używamy systemu monitorowania 24/7.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę przeprowadzek firmowych?

Oferowane przez nas przeprowadzki biur realizowane są kompleksowo i w pełni sprawnie, aby w żaden sposób nie zaburzać codziennego funkcjonowania firmy. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży sprawia, że decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo mieć pewność, że transportowany sprzęt i meble nie ulegną uszkodzeniu, a ważne dokumenty nie zostaną zagubione. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie, najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Z tego też względu proponujemy przejrzystą umowę, jasne warunki i brak ukrytych, dodatkowych kosztów. Ponadto proponujemy dwa terminy przeprowadzki, na które się umawiamy, mianowicie termin “bezpieczny” i “komfortowy”.

Przemawia za nami również:


Kompleksowa obsługa

Gwarancja bezpiecznej dostawy

Przejrzysty cennik
Przeprowadzki biurowe rozpoczynamy od wstępnej rozmowy z klientem, aby poznać skalę operacji transportowej. Następnie w wyznaczonym dniu podstawiamy odpowiednią liczbę samochodów. Państwa mienie tym samym transportem przejedzie z punktu A do punktu B.

Znajdujące się na wyposażeniu biura mienie zostanie ułożone w samochodzie transportowym z należytą starannością. Dlatego nie muszą się Państwo obawiać o jego uszkodzenie. Oferujemy przeprowadzki biur w bardzo przystępnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, dostosowując się do potrzeb naszych klientów. W naszej umowie nie ma ukrytych “gwiazdek”!

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.