Przeprowadzka to dla wielu osób bardzo stresujące wydarzenie. Jeżeli dotychczas zawsze kojarzyło się ono Państwu z bałaganem i chaosem, najwyższa pora to zmienić! Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług, jakimi są przeprowadzki mieszkalne i domowe. Decydując się na skorzystanie z naszej kompleksowej oferty, mogą Państwo mieć pewność, że przewiezienie sprzętów, czy też mebli do nowego domu przebiegnie w pełni sprawnie, a żaden z posiadanych przez Państwa przedmiotów nie ulegnie w trakcie transportu uszkodzeniu. Przywiązujemy bowiem wagę m.in. do prawidłowego oraz solidnego ułożenia mienia w samochodach transportowych.

Transport Europa Logistics to rzetelny dostawca usług transportowych, spedycyjnych i logistycznych.

Nasza firma od samego początku istnienia skupia się na maksymalnej efektywności swoich usług, umożliwiając naszym klientom sprawny transport towarów na terenie całej Europy, przy zachowaniu norm bezpieczeństwa i ekologii.

Nasza oferta przeprowadzek

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż znalezienie rzetelnej firmy transportowej nie jest łatwe. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług, takich jak przeprowadzka mieszkania sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego logistycznie zlecenia tego typu.

Jak krok po kroku wyglądają realizowane przez nas przeprowadzki mieszkalne i domowe? Cały proces zaczynamy od rozmowy z klientem, która pozwala nam na szczegółowe zaplanowanie całego transportu. Uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych klientów i zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każda przeprowadzka wymaga innych działań. Dlatego dysponujemy odpowiednio dużą flotą pojazdów, dzięki której przewiezienie wielu rzeczy z jednego punktu do drugiego, nie będzie żadnym problemem.

Transportowane meble, odzież i akcesoria zabezpieczamy w solidny sposób, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, iż nie ulegną one uszkodzeniu podczas transportu i zostaną przewiezione do nowego domu w nienaruszonym stanie. Ponadto, zawsze ustalamy z naszym klientem dwa terminy przewozu, nazywamy je “bezpiecznym” oraz “komfortowym”. Wybierając nasze usługi mają Państwo również pewność, że otrzymają tylko i wyłącznie swoje rzeczy – nie mieszamy przeprowadzek ze sobą.

Co jeszcze przemawia za świadczonymi przez nas usługami z zakresu przeprowadzek międzymiastowych? Są to między innymi:

 • współpraca bez wpłaty początkowej,
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa,
 • jesteśmy w pełni legalną, licencjonowaną, polską firmą działającej na rynku transportowym od kilkunastu lat,
 • nasz zespół jest do dyspozycji 24/7,
 • używamy systemu monitorowania 24/7.

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług?

Nasza firma Transport Europa Logistics zajmuje się przeprowadzkami od ponad kilkunastu lat. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zatrudniamy wyłącznie osoby pracowite i rzetelnie, które w pełni odpowiedzialnie podchodzą do powierzonych im obowiązków. Dysponujemy profesjonalną flotą, która stanowi gwarancję sprawnej i bezpiecznej przeprowadzki międzymiastowej. Do naszych atutów zalicza się również:


Fachowe podejście

Gwarancja bezpiecznej dostawy

Przejrzysty cennik
Podczas organizacji przeprowadzki do innego miasta mogą mieć Państwo pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie i bezpiecznie. Jesteśmy znani ze swojej słowności oraz terminowości. Nie dokonujemy przeładowania towaru w trakcie przejazdu, całość z punktu A do punktu B dojeżdża tym samym transportem.

ecydując się na skorzystanie z naszych usług z zakresu przeprowadzek mieszkalnych i domowych, mogą Państwo mieć pewność, że wszystko zostanie w należyty sposób zabezpieczone i w pełni bezpiecznie przetransportowane we wskazane miejsce. Oferujemy niezwykle przystępne ceny, które idą w parze z najwyższą jakością świadczonych usług. W celu otrzymania szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu!

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.