Transport ciężkiego sprzętu wymaga doświadczenia oraz odpowiedniej floty pojazdów. W Transport Europa Logistics posiadamy obydwa te atuty. Z nami każdy przewóz maszyn rolniczych i budowlanych odbywa się profesjonalnie. Zamówienie realizujemy zawsze na czas, terminowo dostarczając towar pod wskazany adres. Gwarantujemy bezpieczeństwo podróży już od momentu załadunku. Pomagamy także naszym klientom przy formalnościach związanych z importem.

Sprawdziły nas już tysiące klientów. Jesteśmy rzetelnym dostawcą usług transportowych, spedycyjnych i logistycznych.

Maksimum efektywności transportu przy minimalnym zaangażowaniu ze strony klienta. Zapewniamy szeroką gamę usług na terenie całej Europy. Przestrzegamy rygorystycznych standardów bezpieczeństwa. Posiadamy nowoczesną flotę, która spełnia normy emisji spalin.

Oferta transportu międzynarodowego

Na polu międzynarodowym oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę dla różnego rodzaju zleceń. Dzięki nam przewóz maszyn rolniczych i budowlanych staje się możliwy na terenie niemal całej Europy. Odbieramy transporty nawet z trudno dostępnych miejsc. Preferujemy partnerskie podejście do relacji z kontrahentami, dlatego zadbaliśmy o bogaty pakiet udogodnień.

 • Brak wpłaty początkowej;
 • sprawdzone ubezpieczenie OCP, OCS;
 • licencja transportowa;
 • pełna legalność działania;
 • kilkunastoletnie doświadczenie w branży;
 • zespół pracowników dyspozycyjny całodobowo;
 • system monitorowania 24/7.

Przewóz maszyn rolniczych i budowlanych może znacząco się od siebie różnić w przypadku poszczególnych zleceń. Oferujemy usługi transportu całopojazdowego (FTL) lub częściowego (PTL). Ponadto w Transport Europa Logistics za każdym razem dokonujemy indywidualnej wyceny zamówienia. Podajemy jedynie pełen koszt usługi. Z nami nie musisz obawiać się ukrytych opłat. Zakres oraz cenę zawsze potwierdzamy poprzez rzetelnie, przejrzyście skonstruowaną umowę. Stanowi ona zabezpieczenie dla obydwu stron kontraktu. Pozwala nam to oferować najwyższej jakości świadczenia, uwzględniając zarazem indywidualne potrzeby klientów.

Rozbudowana flota pojazdów

Przewóz maszyn rolniczych i budowlanych wymaga specjalistycznych pojazdów. W Transport Europa Logistics posiadamy flotę ponad 200 samochodów. Działamy w trybie non-stop na terenie całej Europy. Docieramy do praktycznie każdego miejsca w danym kraju. Towary transportujemy w systemach Door to Door, a także Just in Time.

 • Ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE i inne do 24 ton;
 • ciężarówki z przyczepami tzw. zestaw / tandem do 24 ton;
 • autotransportery / lohry;
 • niskopodwozia / platformy;
 • lawety;
 • busy do 12ep;
 • wciągarki.

Rozbudowana, a zarazem nowoczesna flota pojazdów pozwala nam realizować szeroki zakres usług. Transportujemy nie tylko ciężki sprzęt, ale także pojazdy osobowe. Z powodzeniem pomożemy podczas domowej lub biurowej przeprowadzki. Nasza wiedza i zaplecze przyda się także do przewozu materiałów budowlanych.

Usługi transportu międzynarodowego

Klient jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. To jeden z powodów, dla których nieustannie monitorujemy i analizujemy opinie kontrahentów. Elastycznie dopasowujemy się do różnych potrzeb, indywidualnie podchodząc do każdego zamówienia. Dzięki temu w ciągu kilkunastu lat dostarczyliśmy kilkadziesiąt tysięcy transportów.


Kompleksowa obsługa

Terminowa dostawa

Prosta umowa

Posiadamy rozbudowaną flotę nowoczesnych pojazdów. Docieramy w praktycznie każde miejsce. Dostarczamy towary o rozmaitej specyfikacji. Transport Europa Logistics zapewnia kompleksową obsługę oraz doradztwo firmom i klientom indywidualnym.

Firmę tworzą doświadczeni pracownicy. Profesjonalnie planują oni transport towarów. To gwarancja pewnej, a zarazem terminowej dostawy. Na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń posiadamy specjalne ubezpieczenia obejmujące przewóz drogocennych towarów.

Zależy nam na komforcie klientów. Każdorazowo cenę oraz zakres obsługi potwierdzamy przejrzystą umową. Stanowi ona zabezpieczenie dla obydwu stron. Z nami nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Gwarantuje to poczucie pełnego komfortu