W wielu przypadkach czas dostawy ma priorytetowe znaczenie. Dlatego też nasza firma oferuje profesjonalne przewozy ekspresowe na terenie całej Europy, które opierają się na świadczeniu usług w zakresie szybkich dostaw. Transport tego rodzaju dopasowany jest logistycznie w taki sposób, aby maksymalnie wpłynąć na zyski i zminimalizować straty. Nasze przejazdy cechują się zachowaniem odpowiednich norm bezpieczeństwa, które wpływają na jakość naszych usług. Dodatkowo, bierzemy pod uwagę również kwestie ekologiczne. Dbamy o to, aby przewóz ekspresowy spełniał wymogi i standardy europejskie w zakresie ekologii. Wiemy, jak ważny jest dobrostan naszej planety, dlatego dbamy o nią na wielu płaszczyznach.

Poznaj ofertę przewozów ekspresowych

Czas dostawy jest dla wielu osób priorytetem. Przewozy ekspresowe to jedna z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów usług z zakresu spedycji międzynarodowej. Przewozy tego typu cieszą się zainteresowaniem zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Szybszy czas dostawy jest szczególnie ważny w przypadku nieplanowanych i awaryjnych zleceń. Warto podkreślić, że wynajęcie firmy transportowej jest też korzystnym rozwiązaniem finansowym. Przewozy ekspresowe w naszej firmie to usługa w pełni dostosowana do każdego Klienta oraz opracowywana w sposób indywidualny. Nasi specjaliści działają kompleksowo – wybierają najlepsze rozwiązanie logistyczne, a także dbają o załadowanie i wyładowanie towaru. Nasze warunki współpracy są jasne i klarowne, dzięki czemu dajemy Klientowi gwarancję zadowolenia.

Do najważniejszych warunków naszej oferty zaliczają się:

 • współpraca bez wpłaty początkowej,
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa,
 • jesteśmy w pełni legalną, licencjonowaną, polską firmą działającej na rynku transportowym od kilkunastu lat,
 • nasz zespół jest do dyspozycji 24/7 dni w tygodniu,
 • używamy systemu monitorowania 24/7.

Przewozy ekspresowe – flota transportowa

Odpowiednio dobrana flota to podstawa efektywności i skuteczności przewozów ekspresowych. Dbamy tutaj nie tylko o komfort, ale również o jakość i bezpieczeństwo naszych usług. Dodatkowo, w celu odpowiedniego zabezpieczenia przewożonego towaru używamy mat antypoślizgowych, pasów, klinów, belek zabezpieczających oraz wielu innych rozwiązań. Ładunki są więc odpowiednio zabezpieczone, a przewozy wykonywane przez doświadczonych kierowców i przy pomocy pojazdów najwyższej jakości. Cechują się one odpowiednim wyposażeniem, a także odpornością na różnorodne warunki. Przewozy ekspresowe cechują się szybkim i bezpiecznym dostarczeniem towarów, dlatego wszystkie pojazdy są sprawne, niezawodne i regularnie przechodzą przeglądy.

Do naszej floty zaliczają się:

 • ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE i inne do 24t,
 • ciężarówki z przyczepami tzw. zestaw/tandem do 24t,
 • autotransportery / lohry,
 • niskopodwozia / platformy,
 • lawety,
 • busy do 12ep.

Przewozy ekspresowe – flota transportowa

Korzystając z naszych usług, wybierasz profesjonalizm i najwyższą jakość. Każde zlecenie wyceniane jest osobno, co oznacza, że oferujemy indywidualne podejście do Klientów. Przewóz ekspresowy wymaga podpisania jasnej umowy, która jest klarowna dla obydwu stron. Dzięki temu mamy pewność odnośnie do całej formy współpracy. Oferowane przez nas warunki są odpowiednie dla Klienta, dzięki czemu możemy mieć pewność, że usługi są bezpieczne i rzetelne. Dodatkowo, oferujemy bezpieczeństwo przewożonych towarów. Dbamy o to, aby zostały one dostarczone w idealnym stanie. Posiadamy niezbędne pozwolenia formalne, a także ubezpieczenia transportowe pozwalające nam przewozić towary o wysokiej wartości. Dokonując indywidualnej wyceny przewozu, przedstawiamy naszym Klientom pełny, ostateczny koszt usługi. Wybierając przewozy ekspresowe świadczone przez naszą firmę, możesz mieć pewność, że dokonamy wszelkich starań, aby usługi były wykonane doskonale, rzetelnie i profesjonalnie. Stawiamy na jakość, zaangażowanie, bezpieczeństwo, kompleksowość i przejrzystość warunków. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.