Transport Europa Logistics to firma transportowa, która świadczy usługi transportu międzynarodowego. Dlatego jeśli szukasz transportu z Anglii do Polski lub szukasz transportu z Polski do Anglii, to idealnie trafiłeś. Nasza firma zatrudnia osoby posiadające wysokie kompetencje i angażujące się w tworzenie usług o najwyższej jakości. Oferujemy naszą pomoc w zakresie transportu, spedycji, logistyki, magazynowania i usług B2C. Przykładamy wielką wagę do powierzonych nam zadań, ponieważ zależy nam na wsparciu naszych klientów w ich codziennej działalności, która ściśle łączy się z potrzebą solidnego, zaufanego transportu.

Transport Europa Logistics to firma, której możesz zaufać, gdy wybierasz transport do Anglii.

Naszej firmie zależy na tym, aby uzyskiwać jak największą efektywność, a co za tym idzie satysfakcję klientów. Wybierając transport Polska – Anglia lub transport Anglia – Polska, masz pewność, że twoje przesyłki są bezpieczne i dotrą do celu w zaplanowanym czasie.

Oferta Transport Europa Logistics

Transport Europa Logistics gwarantuje przewóz towaru na terenie dwunastu państw, w tym, m.in. transport Anglia- Polska i transport Polska-Anglia. Mimo dużych odległości pomiędzy punktem odebrania a punktem dostarczenia masz pewność, że wszystkie przesyłki są bezpieczne. Gwarantuje to tryb stałego monitorowania transportów przez 24h i 7 dni w tygodniu. Stały nadzór pozwala na szybką reakcję w razie trudności i skutecznie blokuje wszelkie możliwe nieporozumienia lub zaginięcia paczek. Wobec tego, jeśli szukasz transportu z Anglii do Polski lub szukasz transportu z Polski do Anglii, nasza firma będzie odpowiednim wyborem, ponieważ gwarantujemy:

 • transport w systemie Door to Door i Just in Time
 • współpracę bez konieczności wnoszenia opłaty początkowej
 • możliwy odbiór przesyłek z każdego miejsca w danym kraju
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa
 • dyspozycję naszego zespołu przez 24/7 dni w tygodniu
 • w pełni legalną działalność, licencjonowaną i to że jesteśmy polską firmą działającej na rynku transportowym od kilkunastu lat.
 • świadczenie usługi transportu całopojazdowego (FTL), częściowego (PTL). Transport na paletach, opakowaniach zbiorczych, jednostkowych, luzem, bigbag, itd

Organizując transport do Anglii nie zapominamy o dbaniu o ekologię. W jaki sposób? Zachowujemy wszystkie normy emisji spalin, a także alokujemy nasze zasoby, dbamy o organizację czasu przewozów, w taki sposób, aby minimalizowane były puste przebiegi i spalane w tym czasie paliwo. Nasze pojazdy są poddawane ciągłym modernizacjom, które mają odpowiadać wszystkim możliwym normom emisji spalin.

Flota transportowa

Wybierając tak dalekie przewozy jak transport Polska – Anglia i transport Anglia – Polska, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie do trasy. Nasza flota transportowa przystosowana jest do przewozu różnych typów przesyłek. Pojazdy posiadają odpowiednie wyposażenie i są przygotowane do różnych gabarytów i specyfikacji towarów, które klienci potrzebują przewieźć. Nasza flota wyposażona jest w następujące pojazdy:

 • Ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE
 • Ciężarówki z przyczepami tzw. zestaw/tandem
 • Autotransportery/ Lohry
 • Niskopodwozia/ Platformy
 • Lawety
 • Busy do 12ep

Oprócz tego w naszym wyposażeniu są TIRy, lohry, autolawety i busy. Dzięki temu transport do Anglii, może przewieźć towary ważące aż dwadzieścia cztery tony. Nasze pojazdy na pewno nie zawiodą na tak długiej trasie, ponieważ są to nowe pojazdy, których ogólna średnia wiekowa nie przekracza nawet dwóch lat.

Dlaczego wybrać firmę Transport Europa Logistics?

Firma charakteryzuje się bardzo profesjonalnym i partnerskim podejściem do swoich klientów i pracowników. Jej główną cechą jest przejrzysta komunikacja i brak ukrytych kosztów oraz warunków w umowie. Transport Europa Logistics ciągle się rozwija i dokonuje analiz swoich działań, które pomagają zwiększyć satysfakcję klientów, korzystających z usług firmy.

Brak niedopowiedzeń Nadzór nad transportem Brak opóźnień
Podczas wstępnych ustaleń i podpisywania umowy nie doświadczysz kruczków prawnych, dzięki czemu możesz być pewny co wybierasz i pozostać w pełni świadomym klientem, który wie, za co płaci. Firma zatrudnia sztab ludzi kontrolujących towary przez 24h i 7 dni w tygodniu. Daje to gwarancję bezpieczeństwa i braku niedomówień podczas przewozów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nasze przewozy są bardzo punktualne. Aż 98% transportów zostało dostarczonych na czas.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.