Nasza firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu transportu spedycyjnego i logistycznego. Dbamy o to, aby zwiększać efektywność i atrakcyjność naszych usług, stawiając na sprawny oraz swobodny transport na terenie całej Europy. Dlatego też transport chłodniczy odbywa się wraz zachowaniem odpowiednich norm bezpieczeństwa i w zgodzie z ekologią. Transport chłodniczy jest jedną z najbardziej wymagających gałęzi przemysłu, ponieważ wymaga zastosowania specjalistycznych rozwiązań w zakresie doboru odpowiednich pojazdów i opracowania właściwej logistyki. Dlatego też warto w tym zakresie współpracować wyłącznie z profesjonalistami.

Transport chłodniczy – poznaj naszą ofertę

Większość produktów wybieranych do przewozu w transporcie chłodniczym wymaga kontrolowanej temperatury i specjalnie dobranych technologii, w które wyposażana jest flota. Wśród wyrobów dostarczanych tym typem transportu znajdują się między innymi: artykuły spożywcze o podwyższonej podatności na warunki zewnętrzne, mrożonki, warzywa i owoce, a także kwiaty. Transport chłodniczy narzuca konieczność posiadania sprawnej logistyki i połączeń, możliwości kontrolowania temperatury oraz stałego monitorowania trasy w celu zagwarantowania terminowego dostarczenia zamówienia. Dlatego też wymaga usług przygotowanych i dostosowanych do jego specyfiki. Nasza firma skutecznie radzi sobie z zapewnieniem najważniejszego ekwipunku, który jest niezbędny do przeprowadzania transportu chłodniczego.
Do najważniejszych warunków naszej oferty zaliczają się:

 • współpraca bez wpłaty początkowej,
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa,
 • jesteśmy w pełni legalną, licencjonowaną, polską firmą działającej na rynku transportowym od kilkunastu lat,
 • nasz zespół jest do dyspozycji 24/7 dni w tygodniu,
 • używamy systemu monitorowania 24/7.

Profesjonalna flota zaletą transportu chłodniczego

Obecnie ten typ transportu coraz częściej określany jest mianem tak zwanego transportu kontrolowanego. Transport chłodniczy współcześnie wymaga więc rzetelnego przygotowania i pełnej kontroli w czasie przejazdu. Dlatego też ważnym komponentem jest odpowiednio dobrana flota. Pojazdy powinny być sprawne i niezawodne. Dodatkowo, firma powinna zapewniać odpowiednie warunki do specyfiki transportu. W związku z tym oferowane pojazdy są wyposażone w specjalistyczne systemy pozwalające na bezpieczne i efektywne przewożenie towarów, które wymagają odpowiedniego chłodzenia.

Do naszej floty zaliczają się przede wszystkim:

 • ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE i inne do 24t,
 • ciężarówki z przyczepami tzw. zestaw / tandem do 24t,
 • autotransportery / lohry,
 • niskopodwozia / platformy,
 • lawety,
 • busy do 12ep.

Każdy z pojazdów to samochód najwyższej jakości, przystosowany do różnorodnych warunków. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, pojazdy są również niezawodne.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty transportu chłodniczego?

Oferujemy profesjonalne i wysokiej jakości usługi w zakresie transportu chłodniczego. Posiadamy kompleksową ofertę w zakresie dostosowania logistycznego i różnorodnych udogodnień, które wpływają na renomę naszej firmy. Zapewniamy gwarancję bezpieczeństwa przewożonych towarów. Dbamy o to, aby zostały dostarczone w idealnym stanie i w specjalistycznych warunkach. Dodatkowo, oferujemy naszym Klientom przejrzyste warunki współpracy. Dokonujemy indywidualnej wyceny przewozu, dzięki czemu stawiamy na ścisłe dopasowanie względem określonych potrzeb. Podpisujemy jasne i rzetelne umowy, dzięki którym każda ze stron doskonale zna warunki współpracy. Transport chłodniczy wymaga specjalistycznych rozwiązań. My je zapewniamy – dlatego też skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.