Nasza firma Transport Europa Logistics powstała z myślą o zapewnieniu transportu na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku transportu międzynarodowego, magazynowania oraz komplementacji procesów logistycznych. Nasze usługi opracowane są w taki sposób, aby w pełni sprostać oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych, jak i segmentowi B2B.

Transport Europa Logistics to pasja i kompetencje, które pozwalają świadczyć niezawodne oraz profesjonalne usługi transportowe, spedycyjne oraz magazynowe.

Nasza firma stawia przede wszystkim na ciągły rozwój floty transportowej, umożliwiając naszym klientom efektywny transport zarówno w kraju, jak i poza jego dalekimi granicami.

Zobacz co możemy Ci zaoferować

Transport Europa Logistics to możliwości transportowe aż w dwunastu państwach Europejskich. Interesuje Cię transport w relacji Polska – Niemcy, a może transport Francja- Polska? Dzięki naszej bogatej flocie transportowej i możliwości monitorowania przesyłek 24/7 przewieziemy Twój ładunek sprawnie i na czas. Ponadto swoim klientom oferujemy wiele dodatkowych korzyści, którymi są:

 • współpraca bez wpłaty początkowej
 • transport Francja Polska oraz inne popularne kierunki
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa
 • zarówno transport FTL (całopojazdowy) jak i LTL (częściowy)
 • transport na paletach, opakowaniach zbiorczych i jednostkowych, luzem, czy też w bigbagach
 • transport w systemie Door to Door i Just in Time
 • system monitorowania wysyłający powiadomienie po załadowaniu towaru
 • odbiór towaru od osób prywatnych, firm, centrów logistycznych, czy też aukcji i komisów
 • odbiór z każdego miejsca w każdym państwie Europy

Transport Francja, Holandia, Niemcy, czy Anglia to nasza codzienność. Realizujemy transporty międzynarodowe na terenie dwunastu różnych państw oraz te, na terenie Polski.

Jeśli szukasz transportu z Polski do Francji napisz do nas. Dzięki rozbudowanej flocie transportowej przewieziemy dla Ciebie każdy ładunek. Jeśli również jesteś zainteresowany importem i szukasz transportu z Francji do Polski, pomożemy! Jesteśmy profesjonalistami z zakresu zarówno ekspertów, jak i importów.

Nasza bogata flota transportowa oferuje:

 • busy o ładowności do 12 europalet
 • ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE oraz inne o ładowności do 24t
 • autolawety
 • wyciągarki oraz najazdy
 • pojazdy niskopoziomowe i platformy
 • ciężarówki z przyczepami typu zestaw

Tak pokaźna flota transportowa umożliwia nam profesjonalny i szybki transport niemalże po całej Europie. Jeśli szukasz transportu z Polski do Francji, Niemiec, Anglii lub innych państw z nami dojedziesz na czas. Jeśli interesuje Cię relacja odwrotna i szukasz transportu z Francji do Polski lub innych krajów, również go zrealizujemy.

Wszystkie pojazdy są pod stałą opieką wyspecjalizowanych mechaników. Ich średni wiek to zaledwie dwa lata, co pozwala nam na bezawaryjną dostawę nawet do odległych destynacji. Dzięki stałej, ponad dwustu pojazdowej flocie, naszym klientom możemy zaoferować niezwykle elastyczne i szybkie terminy realizacji transportu.

Dlaczego warto zlecić nam transport międzynarodowy?

Naszą wizją jest ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji naszych specjalistów. Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie jakości i terminowości. Staramy się wychodzić naprzeciw sytuacji rynkowej, tak aby oferowane usługi transportu międzynarodowego, spedycji oraz magazynowania zachowały ciągłość na zadowalającym naszych klientów poziomie. Oprócz profesjonalnej floty transportowej, którą nieustannie rozwijamy Transport Europa Logistics zwraca szczególną uwagę na:

Zrównoważony rozwój. Terminowość. Przejrzyste koszty.
Jesteśmy świadomi wpływom, jakie transport wywiera na środowisko. Dlatego też, minimalizujemy puste przebiegi i dokładamy wszelkich starań, aby w możliwie jak największym stopniu obniżać emisję spalin. Dzięki całodobowej pracy naszych specjalistów oraz systemowi monitorowania transportu, 98% naszych transportów dociera na czas. Podczas indywidualnej wyceny przewozu przedstawiamy naszym klientom pełny i ostateczny koszt usługi, a transakcje poprzedzone są profesjonalną umową przewozową.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.