Poprzez całopojazdowy transport ładunków (FTL – full truck load) należy rozumieć rodzaj usługi transportowej polegającej na wynajmie całego samochodu wyłącznie na potrzeby jednego przedsiębiorstwa. Taka forma spedycji bardzo dobrze sprawdza się w przypadku dużych ładunków, niestandardowych gabarytów czy zróżnicowanego asortymentu. Oferujemy profesjonalny transport ładunków całopojazdowych oraz transport FTL na terenie całego kraju, jak również międzynarodowy. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie planowania logistyki oraz transportu towaru. Stawiamy na bezpieczeństwo w czasie przejazdu, gwarantując najwyższą jakość usług.

Poznaj ofertę transportu ładunków całopojazdowych oraz transportu FTL

Jednym z kluczowych powodów, dla których wielu Klientów wybiera transport z wykorzystaniem całości powierzchni załadunkowej, jest bezpieczeństwo ładunku. Przy transportach łączonych ryzyko uszkodzenia paczek podczas częściowych rozładunków, przekładania czy przeładowywania jest znacznie większe. Transport ładunków całopojazdowych oraz transport FTL charakteryzuje się starannym pakowaniem i odpowiednim zabezpieczeniem towarów, co w znacznym stopniu minimalizuje ryzyko wystąpienia szkód czy usterek. Omijanie pośrednich centrów dystrybucyjnych pozwala także na zaoszczędzenie czasu potrzebnego na sortowanie przesyłek, w którego trakcie również może dojść do uszkodzenia, a nawet zaginięcia paczek. Kolejną cechą, która wyróżnia przewozy całopojazdowe, jest opłacalność dla zleceniodawców. Ten rodzaj spedycji generuje spore oszczędności w przypadku podmiotów mających do przetransportowania ładunki o wielkich gabarytach. W wielu sytuacjach wynajem jednej powierzchni opłaca się bardziej niż wagowe wyliczanie kosztów.

Do najważniejszych komponentów naszej oferty zaliczają się:

 • współpraca bez wpłaty początkowej,
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa,
 • jesteśmy w pełni legalną, licencjonowaną, polską firmą działającej na rynku transportowym od kilkunastu lat,
 • nasz zespół jest do dyspozycji 24/7 dni w tygodniu,
 • używamy systemu monitorowania 24/7.

Transport ładunków całopojazdowych oraz transport FTL – flota

Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów, stawiamy na pojazdy najlepszej jakości, które cechują się doskonałym dopasowaniem względem indywidualnych potrzeb. Wybieramy takie samochody, które są doskonale dopasowane do specyfiki transportu i oczekiwań Klienta. Pojazdy są nie tylko niezawodne i sprawne, ale również przystosowane do różnorodnych warunków. Świadcząc usługi z zakresu transportu ładunków całopojazdowych oraz transport FTL, warto dysponować bogatą, zróżnicowaną flotą samochodów ciężarowych. Pozwala to w optymalny sposób dopasować niezbędne przestrzenie załadunkowe do gabarytów oraz wielkości ładunku. Dzięki temu zleceniodawca nie płaci za niewykorzystaną powierzchnię, a charakter usługi jest jeszcze precyzyjniej dopasowany do indywidualnych preferencji Klienta.

Nasza flota w głównej mierze składa się z:

 • ciężarówek z naczepami typu mega standard, mega BDE i inne do 24 ton,
 • ciężarówek z przyczepami tzw. zestaw / tandem do 24 ton,
 • autotransporterów / lohrów,
 • niskopodwozia / platformy,
 • lawet,
 • busów do 12 ep.

Dlaczego warto skorzystać z transportu ładunków całopojazdowych oraz transportu FTL?

Jako sposób realizacji usługi przewozowej, transport całopojazdowy oferuje wiele licznych benefitów. Cechuje się możliwością optymalizacji całej operacji logistycznej. W tym przypadku oferujemy indywidualną wycenę dla każdego Klienta, dzięki czemu staramy się, aby oferta była elastyczna i indywidualnie dopasowana do różnorodnych potrzeb. Dodatkową zaletą transportu ładunków całopojazdowych oraz transportu FTL jest dobór samochodu ciężarowego w pełni przystosowanego do specyfiki zlecenia. Tutaj stawiamy na bezpieczeństwo przewozu i jakość usług. Brak dodatkowych przestojów, przeładunków czy sortowania przesyłek również wpływa na efektywność przewozu. Oferujemy przejrzystą umowę, która zawiera jasne warunki dla każdej ze stron.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.