Materiały budowlane wybrane? Teraz pora na ich transport! Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż transport materiałów budowlanych oraz ich stosowne składowanie na placu budowy odgrywa nie mniej ważną rolę, co zakup odpowiednich produktów. Aby mieć pewność, że zadanie to zostanie wykonane w pełni profesjonalnie, warto powierzyć je specjalistom.

Transport Europa Logistics to rzetelny dostawca usług transportowych, spedycyjnych oraz logistycznych.

Nasza firma od samego początku istnienia nastawiona jest na maksymalną efektywność świadczonych usług, umożliwiając klientom sprawny transport towarów na terenie całej Europy, przy zachowaniu norm bezpieczeństwa i ekologii.

Nasza oferta transportu materiałów budowlanych

Jako że materiały budowlane to w znaczącej części przypadków produkty wielkogabarytowe, o dużej podatności na uszkodzenia, warto zadbać o ich bezpieczne przetransportowanie. Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, mogą mieć Państwo pewność, że zakupiony towar dotrze na plac budowy w stanie nienaruszonym, bez względu na to, z jakiego materiału został wykonany i jaka jest jego wielkość. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni środek transportu do wagi oraz objętości materiałów budowlanych.

Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem przewozowym, który ułatwia rozładowanie niezbędnych materiałów. Flota naszego przedsiębiorstwa obejmuje pojazdy, takie jak:

 • ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE i inne do 24t,
 • ciężarówki z przyczepami tzw. zestaw / tandem do 24t,
 • autotransportery / lohry,
 • niskopodwozia / platformy,
 • lawety,
 • busy do 12ep,

Dodatkowo dysponujemy odpowiednio przeszkolonymi pracownikami, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Do każdego z nich podchodzimy w pełni indywidualnie, dostosowując zakres działań do potrzeb klienta. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą Państwo mieć pewność, że materiały zostaną dostarczone na plac budowy szybko, sprawnie i w 100% bezpiecznie.

Działamy w sposób w pełni profesjonalny. Nie przekraczamy dopuszczalnej masy załadunku i nie doprowadzamy do sytuacji, w której przewożony towar byłby nieoznaczony, co zagrażać mogłoby pozostałym uczestnikom ruchu drogowego.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług transportu materiałów budowlanych?

Nasza firma Transport Europa Logistics posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie materiałów budowlanych. Czyni to z nas lidera na krajowym rynku. Posiadamy grono stałych klientów, które z roku na rok stale się powiększa. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych kompleksowych usług. Jeśli szukacie rzetelnej firmy, warto zwrócić się właśnie do nas. Możemy zagwarantować, że nasze działanie to:


Kompleksowa obsługa

Gwarancja bezpiecznej dostawy

Przejrzysty cennik

Jesteśmy w stanie podjąć się transportu materiałów budowlanych każdego rodzaju – od cegieł i gazobetonów, przez materiały na szalunki, aż po więźby i poszycia dachowe czy moduły ścienne stosowane podczas budowy domów w technologii szkieletowej.

Każda z usług transportu materiałów budowlanych jest przez nas szczegółowo planowana. Precyzyjnie dostosowujemy część ładunkową do przewożonych elementów i stosujemy różnego rodzaju zabezpieczenia, jak chociażby kłonice czy burty. Dzięki nim możliwe staje się przewożenie przedmiotów zarówno płaskich, jak i przestrzennych.

Oferujemy konkurencyjne ceny, bez ukrytych kosztów dodatkowych. Każde ze zleceń jest wyceniane przez nas z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.