W czasie przeprowadzki transport mebli to jeden z bardziej czasochłonnych i wymagających zadań, niezależnie od tego, czy chodzi o biurko i dwa krzesła, czy całe umeblowanie dotychczasowego lokum. Meble trzeba wynieść, załadować, przewieźć, rozładować i wnieść. Ta praca wymaga siły fizycznej, często zaangażowania i pomocy znajomych, zorganizowania odpowiedniego środka transportu oraz poświęcenia wolnego czasu. Na szczęście z pomocą przychodzą specjaliści od przeprowadzek. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie transportu spedycyjnego i logistycznego. Transport mebli to część oferty, która skupia się na maksymalnej efektywności w zakresie logistyki. Oferujemy Klientom sprawny transport mebli na terenie całej Europy, przy zachowaniu odpowiednich norm bezpieczeństwa oraz dbałości o ekologię.

Poznaj naszą ofertę transportu mebli

Posiadamy pełne ubezpieczenie prowadzonej działalności na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Doświadczeni pracownicy, szeroka gama materiałów do pakowania oraz nowe samochody przystosowane do transportu mebli pozwalają na profesjonalną realizację usług. Dbamy o przejrzyste warunki umowy oraz odpowiednie zabezpieczenie towaru, dzięki czemu gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo dla naszego Klienta. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy, jesteśmy w stanie zawsze doradzić naszym Klientom i zaproponować optymalne rozwiązanie logistyczne w zakresie transportu mebli. Renoma i pozycja, jaką zyskaliśmy na rynku, pozwala nam na realizacje zadań stawianych przez Klientów przy zachowaniu najwyższej jakości usług i staranności.

Nasza oferta zawiera kilka niezbędnych komponentów, które uwzględniamy przy każdorazowym zawieraniu umowy:

 • współpraca bez wpłaty początkowej,
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa,
 • jesteśmy w pełni legalną, licencjonowaną, polską firmą działającej na rynku transportowym od kilkunastu lat,
 • nasz zespół jest do dyspozycji 24/7 dni w tygodniu,
 • używamy systemu monitorowania 24/7.

Transport mebli – profesjonalna flota

Na organizację przeprowadzki składa się wiele czynników, np. potrzebna ilość pracowników czy też wybór odpowiedniego samochochodu. Dlatego staramy się dopasowywać do indywidualnych potrzeb Klientów oraz obserwować zmiany, jakie pojawiają się w branży. Transport mebli świadczony przez naszą firmę odbywa się z wykorzystaniem najnowszych pojazdów cechujących się bezpieczeństwem i wytrzymałością. Dlatego też skutecznie radzimy sobie nawet z towarem o większych gabarytach. Dzięki wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań do naszej oferty możemy mieć pewność, że jesteśmy w stanie zagwarantować Klientowi bezpieczeństwo jego towaru i dbałość o każdy szczegół na etapie realizowania zadań z zakresu transportu mebli.

Nasza oferta transportu mebli z wykorzystaniem floty składa się z:

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • ciężarówek z naczepami typu mega standard, mega BDE i inne do 24 ton,
 • ciężarówek z przyczepami tzw. zestaw/tandem do 24 ton,
 • autotransporterów/lohrów,
 • niskopodwozia/platformy,
 • lawet,
 • busów do 12 ep.

Świetnie dopasowane pojazdy umożliwiają bezpieczny i efektywny przewóz każdego mebla oraz towaru.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług transportu mebli?

Nasze usługi transportowe opierają się m.in. na przewozie rzeczy ze sklepów meblowych i budowlanych. Zawsze stawiamy na profesjonalizm, który pozwala nam na budowanie doskonałych relacji z Klientami. Nasza firma transportowa zatrudnia pracowników, których bogate doświadczenie umożliwia bezpieczny transport mebli, co dostarcza satysfakcji z podjętej z nami współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby obie strony były w pełni zadowolone, dlatego też każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę logistyczne walory, możliwości, a także dopasowanie do Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć kompleksową i dobrą jakościowo ofertę, która będzie gwarancją bezpieczeństwa.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.