Firma Transport Europa Logistics działa na rynku już wiele lat. Dzięki naszej szerokiej wiedzy o branży transportowo-logistycznej naszym klientom oferujemy bogaty portfel usług. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych oraz wielkich firm i korporacji. Nasze usługi są dostosowane zarówno dla segmentu B2C oraz B2B.

Transport Europa Logistics to firma, która istnieje, aby sprostać każdym potrzebom logistycznym. Profesjonalizm jakim się kierujemy pozwala nam na rzetelny i bezpieczny transport.

Nasza firma to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści. To dzięki nim maksymalizujemy efektywność naszych usług transportowych i logistycznych, a transport jest monitorowany 24/7.

Zobacz jak możemy pomóc Ci w organizacji transportu międzynarodowego.

Transport Europa Logistics to firma specjalizująca się w lądowym transporcie międzynarodowym. Swoim klientem oferujemy transport do Niemiec, Francji, Anglii, Holandii oraz innych państw. Dzięki bogatej ofercie z pewnością sprostamy Twoim wymaganiom. Nasza oferta to przede wszystkim:

 • odbiór z każdego miejsca w każdym państwie
 • zarówno transport FTL (całopojazdowy) jak i LTL (częściowy)
 • partnerskie podejście w relacjach z klientem
 • transport Niemcy Polska oraz inne popularne kierunki
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencję transportową
 • odbiór towaru od osób prywatnych, firm, centrów logistycznych, czy też aukcji i komisów
 • transport na paletach, opakowaniach zbiorczych i jednostkowych, luzem, czy też w bigbagach
 • transport w systemie Door to Door i Just in Time
 • system monitorowania wysyłający powiadomienie po załadowaniu towaru

Transport z Niemiec, Holandii, Francji czy Anglii to nasza codzienność. Realizujemy transporty międzynarodowe na terenie dwunastu różnych państw europejskich. Jeśli szukasz transportu z Niemiec do Polski skontaktuj się z nami. Nasza rozbudowana flota transportowa pozwoli nam przewieźć dla Ciebie każdy ładunek. Jeśli również jesteś zainteresowany eksportem i szukasz transportu z Polski do Niemiec – pomożemy! Ponad to w zasięgu naszych usług są również transporty krajowe.

Zobacz jaką flotę transportową oferujemy:

Nasza flota to przede wszystkim ponad 200 stałych połączeń na terenie Europy. Naszym klientom udostępniamy:

 • busy o ładowności do 12 europalet
 • ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE oraz inne o ładowności do 24t
 • pojazdy niskopoziomowe
 • platformy
 • autolawety
 • wyciągarki oraz najazdy
 • ciężarówki z przyczepami typu zestaw

Dzięki takim zasobom Transport Europa Logistics jest w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Dlaczego warto z nami współpracować w zakresie transportu międzynarodowego?

Nasza firma stawia na ciągły rozwój floty oraz poszerzanie kompetencji personelu. Możemy zaoferować Ci transport na korzystnych warunkach aż w dwunastu krajach Europy. Jeśli szukasz transportu z Polski do Niemiec, czy innych również tych odległych państw Europejskich skontaktuj się z nami. Jeśli jesteś także zainteresowany relacją odwrotną, zrealizujemy dla Ciebie transport z Niemiec i nie tylko. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają całą dobę, siedem dni w tygodniu, by Twój towar, czy też paczka dojechała do miejsca przeznaczenia na czas. Posiadamy system, który monitoruje transport 24/7, co pozwala unikanie opóźnień i niedogodności. To dzięki temu rozwiązaniu 98% naszych transportów dostarczana jest na czas.

Bogata i nowoczesna flota transportowa Ekologia przede wszystkim Gwarancja i bezpieczeństwo
Posiadamy auta o średnim wieku wynoszącym dwa lata, co sprawia że nasze usługi są niezawodne i realizowane na czas. Nasza firma wspiera zrównoważony rozwój i zwraca szczególną uwagę na minimalizację pustych przebiegów oraz ograniczenie emisji spalin do minimum. Przed rozpoczęciem każdej usługi spisujemy profesjonalną umowę przewozową gwarantującą najwyższą jakość naszych usług.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.