Jesteśmy firmą transportową “Transport Europa Logistics” i z dumą prezentujemy ofertę transportu pojazdów. Na rynku istniejemy od wielu lat, podczas których nabyliśmy ogromne doświadczenie, co potwierdzają między innymi doskonałe referencje setek klientów. Dbamy o zadowolenie każdego kontrahenta i staramy się, aby współpraca przebiegała bez problemów i przestojów. Doskonale znamy także ich potrzeby, dlatego nasza firma swoje usługi kieruje zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

Transport pojazdów to nasza domena. Poświęcamy mnóstwo uwagi zgłębianiu nowej wiedzy niezbędnej w przeprowadzeniu terminowych dostaw.

Doskonale znamy potrzeby wszystkich Zleceniodawców, dlatego oferujemy szersze usługi niż konkurencja. Nie skupiamy się na znanych rozwiązaniach – my je kreujemy! Dostawy realizujemy przy pomocy 2-letnich samochodów, które spełniają rygorystyczne normy ekologiczne.

Transport pojazdów w firmie TEUL przebiegnie szybciej niż kiedykolwiek

Transport pojazdów znamy dosłownie od podstaw i tym samym możemy realizować skomplikowane zlecenia wymagające od nas zaangażowania i elastyczności. Nie boimy się najtrudniejszych z nich, dlatego stosujemy ubezpieczenia OCP (odpowiedzialność cywilna przewoźnika) i OCS (odpowiedzialność cywilna spedytora) zabezpieczające przed zniszczeniem wartościowych pojazdów, udostępniamy także nietypowe środki transportu.

 • rozpoczynamy współpracę bez opłat początkowych,
 • posiadamy niezbędne ubezpieczenia OCP i OCS oraz licencję transportową,
 • mamy ugruntowaną pozycję i realizujemy najtrudniejsze zadania wymagające wiedzy i odpowiedniego podejścia naszych asystentów,
 • nie oferujemy znanych rozwiązań – my je kreujemy i dostosowujemy pod wymagania klientów,
 • dysponujemy systemami monitorowania załadunku i przewozu.

Dzięki doświadczeniu możemy zaoferować także nieszablonowy transport pojazdów. Udostępniamy możliwość odbioru pojazdu bezpośrednio od Sprzedającego (firmowego lub prywatnego) i niezakłócony przewóz do Zlecającego bezpośrednio na miejsce ustalone w dyspozycji. Odbieramy pojazdy z komisów, siedzib firmowych, centrów logistycznych, osób prywatnych i aukcji internetowych. Świadczymy usługi przewozu całopojazdowego FTL i częściowego PTL oraz paletowego, w opakowaniach zbiorczych lub jednostkowych, a także luzem i w BigBagach.

Wymagający transport pojazdów jest realizowany przy pomocy nowoczesnych środków

Wśród tradycyjnych ciężarówek z naczepami Mega-Standard oraz BDE (Back Door Extension – z rozsuwanymi portalami) znajdziemy także tandemy do 24 ton oraz niskopodwozia i autotransportery. Do realizowania zleceń przewozu europalet stosujemy nowoczesne busy 12ep (na 12 sztuk), dysponujemy także wyciągarkami i najazdami. Na ulicach Europy stale krąży 100 pojazdów pod naszym szyldem w ciągłym przewozie. Nasza flota to między innymi:

 • ciężarówki z naczepami typu Mega-Standard, mega-BDE i inne do 24 ton ładunku,
 • ciężarówki z przyczepami w zestawie/tandemie, również do 24 ton ładunku,
 • autotransportery i lohry,
 • niskopodwozia i platformy,
 • lawety,
 • busy do 12 europalet.

Do zrealizowania usługi potrzebujemy jak najwięcej szczegółowych danych o planowanym przewozie, po których otrzymaniu przygotujemy pełen cennik bez ukrytych kosztów i dodatkowych obciążeń. Dbamy o to, by cennik był “bezgwiazdkowy” i łatwy w zrozumieniu. Umowa sporządzona między stronami zawiera wszelkie zabezpieczenia, jak i sankcje. Po jej podpisaniu Zlecający będzie mógł kontaktować się z zespołem 24h/7 dni w tygodniu.

Transport pojazdów w TEUL – poznaj nasze największe zalety

Każdy krok przewozu monitorujemy w bardzo szczegółowy sposób i śledzimy poczynania naszych kierowców, o czym informujemy na bieżąco każdego Zlecającego. Z nami transport pojazdów wygląda znacznie prościej. Formalności zredukowane do minimum, bezpośredni kontakt z opiekunem zlecenia, a także flota nowoczesnych pojazdów i znajomość branży również nie pozostaje bez znaczenia. Powierz nam swój nowy zakup – dostarczymy go do Ciebie z odległych zakątków Europy w bezpieczny sposób!

Szybka realizacja Elastyczność Niskie ceny
Zlecenia realizujemy przeważnie zgodnie z terminem w 98% przypadków, co stawia nas na podium firm transportowych o doskonałej reputacji. Terminowość to dla nas pestka! Poinformuj nas o swoich potrzebach i wybierz precyzyjne terminy odbioru pojazdu oraz wydania w systemie door-to-door. Rynek transportu pojazdów nie znosi pustki – dlatego oferujemy rozwiązania dostępne na każdą kieszeń. Zapytaj o naszą ofertę.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.