Jesteśmy firmą transportową opartą na polskim kapitale “Transport Europa Logistics” i z chęcią zaprezentujemy zainteresowanym możliwość transportu busów. W portfolio naszej marki znajdziesz setki ciekawych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb konkretnego klienta. Dbamy o to, by każdy z nich był zadowolony ze zrealizowanego zlecenia i z chęcią powracał do realizacji kolejnych. Naszą największą siłą jest kreowanie elastycznych rozwiązań spedycyjnych i możliwość realizacji trudnych i kosztownych zleceń transportowych.

Bezpieczny i pewny transport busów wymaga zaangażowania i środków – powierz nam swoje zlecenie i ciesz się perfekcyjną realizacją.

Transportu busów w firmie TEUL dokonasz na wiele wyspecjalizowanych sposobów. Nasz system Door to Door umożliwia sprawną realizację zleceń na linii odbiór-wydanie w miejscu przeznaczenia. Na uwagę zasługuje także system Just in Time, który polega na terminowości. Warto za przykład tego motta postawić wynik 98% – to ilość zleceń zrealizowanych w deklarowanym czasie.

Transport busów bywa wymagający i trudny. Nie dla nas

W TEUL jesteś chroniony w zakresie 360 stopni, a powierzone nam dobro – zabezpieczone finansowo przed uszkodzeniami i kradzieżą. Jesteśmy bowiem marką licencjonowaną, co pozwala nam na zaoferowanie pełnego pakietu ubezpieczeń, mianowicie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika oraz Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora. Często transport busów bywa kosztowny, dlatego ponadto do dyspozycji Klienta oddajemy system monitoringu po załadowaniu. Nasze główne zalety to:

 • rozpoczęcie współpracy bez wpłat początkowych,
 • pełne pakiety ubezpieczeniowe OCS i OCP,
 • na rynku polskim i zagranicznym działamy już od kilkunastu lat, przez co zdążyliśmy osiągnąć doświadczenie i uzyskać niezbędne certyfikaty i licencje,
 • nasi klienci są naszym priorytetem – do ich dyspozycji oddajemy pomoc opiekunów zlecenia 24h/7 dni w tygodniu,
 • ciągły system monitoringu przedmiotu zlecenia.

Po wybraniu firmy TEUL i po szczegółowym ustaleniu warunków Twoja rola się kończy – nasza zaś się zaczyna. Rozpoczynamy realizację zamówienia natychmiast po uzyskaniu wszelkich szczegółów i po podpisaniu prawnie zobowiązującej umowy chroniącej dobro obu stron. Dzięki elastyczności możemy oferować nietypowe usługi, takie jak odbiór busów z firmy transportowej lub magazynu, od prywatnych jak i firmowych sprzedawców, a także z centrów logistycznych i komisów. Transport busów realizujemy w formie przewozu całopojazdowego FTL i częściowego PTL.

Transportu busów należy dokonać profesjonalnymi pojazdami – poznaj je wszystkie

Transport busów należy do zadań ciężkich i zarazem precyzyjnych, dlatego korzystamy jedynie z najlepszych rozwiązań logistycznych. Wszystkie pojazdy transportowe TEUL są perfekcyjnie utrzymane technicznie i w większości przypadków ich wiek nie przekracza 2 lat. Spełniają rygorystyczne normy i obostrzenia wynikające z europejskiego transportu. Transportu busów dokonamy między innymi takimi pojazdami, jak:

 • ciężarówki z naczepą Mega-standard oraz mega BDE (z rozsuwanymi drzwiami) i innymi modelami, aż do 24 ton ładowności,
 • ciężarówki w formie zestawu / tandemu również do 24 ton,
 • autotransportery i lohry,
 • niskopodwozia i platformy,
 • lawety,
 • busy do 12 europalet,
 • pomocne okażą się także wyciągarki i najazdy.

Czeka Cię transport busów? Wybierz firmę TEUL i powierz nam wykonanie wszystkich zadań

W naszej firmie transport busów wygląda dla Klienta łatwo i przyjemnie, dla nas zaś – jest to dokładna praca przemyślana w każdym szczególe i na wszystkich polach. Dziesiątki trudności oraz setki przebytych kilometrów wymagają od przewoźnika zaangażowania i zrozumienia rynku. W firmie TEUL poznaliśmy szczegóły transportu busów, jak żadna inna marka. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.


Nowoczesna flota

Bezpieczny kontrakt i nieprzekraczalny budżet

24-godzinna obsługa zlecenia

Obawy o stan techniczny pojazdów transportowych w firmie TEUL zawsze okazują się bezpodstawne. W stałym obrocie krąży aż setka naszych pojazdów, realizując wiele zleceń – nawet tych najtrudniejszych.

W TEUL budżet zlecenia poznasz zawczasu, a wszelkie gwiazdki i niedopowiedzenia pozostawiamy innym firmom transportowym. Kontrakt zabezpiecza interes obu stron i jest bardzo przejrzysty.

W naszej firmie dbamy o Klienta tak samo, jak o jego pojazdy – dlatego oferujemy 24-godzinny kontakt 7 dni w tygodniu z opiekunem zlecenia.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.