Jesteśmy firmą TEUL – Transport Europa Logistics i z dumą prezentujemy ofertę transportu lora / autotransporter. Dzięki naszej elastyczności i wdrożonym rozwiązaniom logistycznym oferujemy nie tylko najlepsze ceny na rynku, ale też elastyczną umowę oraz wysokojakościową obsługę. Nie obawiamy się transportu pojazdów kosztownych i rzadkich, a także wielkogabarytowych i problematycznych w transporcie. Koniecznie poznaj naszą ofertę transportu lorą / autotransporterem.

Sprawdzamy się doskonale we wszystkich gałęziach transportu międzynarodowego – każdą formę łańcuchu dostaw mamy opanowaną do perfekcji.

Transport lora / autotransporter to jeden z dziesiątek sposobu dostaw pojazdów w formie Part Truck Load (PTL) oraz Full Truck Load (FTL). Dysponujemy nowoczesną, perfekcyjnie utrzymaną flotą, dzięki czemu nie obawiamy się awarii i idących za tym opóźnień.

Firma TEUL to rynkowy potentat – poznaj transport lora / autotransporter w najlepszym wydaniu

Transport lora / autotransporter to w naszej firmie sposób na szybką dostawę i gwarancję wysokiej jakości obsługi całego zlecenia. Wypracowane systemy autorskie (Door to Door oraz Just in Time) zapewniają o respektowaniu warunków umowy przez naszych pracowników, jak i możliwość realizacji zlecenia od odbioru za granicą, aż do dowozu pod wskazany adres o ustalonej porze. Dzięki pełnym pakietom ubezpieczeń komunikacyjnych OCP i OCS nie ma obaw o bezpieczeństwo towaru i dotarcie do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Nasze podstawowe zalety to między innymi:

 • brak wpłat początkowych,
 • pełne pakiety ubezpieczeniowe OCP i OCS oraz licencja transportowa,
 • nasza firma jest legalna i zarejestrowana, w całości powstała przy udziale polskiego kapitału,
 • nasi pracownicy pomagają telefonicznie podczas realizacji zlecenia 24h/7 dni w tygodniu,
 • używamy systemu monitorowania przedmiotu transportu 24/7,
 • brak ukrytych opłat i gwiazdek w budżecie zlecenia,
 • transport pojazdów PTL i FTL.

Współpracę rozpoczynamy od wstępnej wyceny i stworzenia szczegółowego kosztorysu po otrzymaniu szczegółów podejmowanego zlecenia od klienta. Po zapoznaniu się z umową (pozbawioną gwiazdek i nieścisłości) i jej zaakceptowaniu przystępujemy do realizacji za pomocą nowoczesnych i bezpiecznych środków transportu. Możemy odebrać pojazd od prywatnego, jak i firmowego sprzedawcy, z siedzib firm, a także z centrów logistycznych czy portów. Rzeczy niemożliwe? Nie w TEUL.

Pojazdy w TEUL to najwyższa klasa światowa – poznaj naszą flotę

Transport lora / autotransporter to tylko krótki wycinek z całej naszej floty, którą dysponujemy na co dzień. Staramy się, aby sprostać największym wymaganiom, dlatego stale ją poszerzamy o nowe, coraz lepsze pojazdy. Na uwagę zasługuje fakt, iż po drogach Europy stale krąży ponad 100 naszych samochodów, które aktualnie realizują kolejne zlecenia. W naszej ofercie znajdują się między innymi pojazdy takie jak:

 • samochody ciężarowe z naczepami mega standard oraz mega BDE (z rozsuwanymi drzwiami),
 • samochody ciężarowe Mega-standard oraz mega BDE z rozsuwanymi drzwiami i inne pojazdy do 24 ton ładowności, jak wersje tandem / zestawowe,
 • autotransportery i lohry,
 • niskopodwozia i platformy,
 • autolawety,
 • busy do 12 europalet,
 • pomocne okażą się także wyciągarki i najazdy.

Nasze pojazdy są znakomicie utrzymane, stale przechodzą rygorystyczne przeglądy i naprawy bieżące, a wszelkie awarie i problemy są natychmiast usuwane w autoryzowanych stacjach obsługi. Dbamy o to, by każdy transport odbywał się zawsze bez przeszkód.

Profesjonalny transport lora / autotransporter w TEUL to rozwiązanie pewne i zawsze się sprawdzi

Transport lora / autotransporter to dla nas chleb powszedni, a dotychczas zrealizowane zamówienia w liczbie kilkuset mówią same za siebie. Do każdej współpracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a od klienta oczekujemy jedynie szczegółów odbioru i miejsca dostawy – nie zaś pomocy w realizacji, jak firmy mniej profesjonalne i nastawione jedynie na zysk. Dbamy o dobro każdego powierzonego nam pojazdu w stu procentach.


Bezpieczeństwo i wygoda

Pomoc i brak wątpliwości

Gwiazdki? Nie w umowie!

W systemie Door to Door jedyną pracą, którą wykonasz jako klient jest odbiór dostarczonego przez nas pojazdu w punkcie destynacji. Całą resztą zajmiemy się my.

Nasi pracownicy doskonale znają transport lora / autotransporter i z chęcią udzielą na ten temat wyczerpujących informacji. Ponadto dla zlecającego oferujemy dodatkową linię obsługi bezpośredniej, dostępnej 24h/7 dni w tygodniu.

Kontrakt między firmą TEUL, a klientem jest zawsze zaprojektowany przejrzyście i zrozumiale, nie stosujemy nieuczciwych praktyk i rozwiązań. Pod cennikiem nie znajdziesz gwiazdek, a pod tekstem – małego druczku.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.