Wydawać by się mogło, że transport quadów jest prostym i szybkim zadaniem. Jednak w rzeczywistości nie zawsze tak jest. Wysyp nieprofesjonalnych firm transportowych spowodował, że wybór tej odpowiedniej staje się coraz bardziej karkołomny. Na szczęście w firmie Transport Europa Logistics każde zagadnienie spedycyjne znamy od podszewki. Istniejemy na rynku od wielu lat i zdobyliśmy ogromne doświadczenie w setkach zrealizowanych zamówień. Doświadczenie praktyczne, które pozwala nam na stałą poprawę dziesiątek spersonalizowanych usług, takich jak transport quadów.

Przebyliśmy z czterokołowymi quadami wiele setek tysięcy kilometrów po całym starym kontynencie, tym samym łańcuch ich doręczeń poznaliśmy od podstaw. Właśnie dlatego transport quadów naszą firmą jest bezpieczny.

Transportu quadów dokonujemy przy pomocy nowoczesnych środków transportu, które w przeważającej części nie mają więcej niż 2 lata. Precyzyjnie zaprojektowany łańcuch dostaw pozwala nam na realizację zleceń w systemie Door to Door oraz Just in Time.

Nie uznajemy półśrodków – realizacja transportu quadów jest tego doskonałym przykładem

Na europejskich drogach znajduje się aktualnie ponad setka naszych pojazdów realizujących typowe i mniej typowe zamówienia – a liczba ta rośnie z roku na rok. Pojazdy mechaniczne stają się coraz droższe, a zamówienie ich z innego kraju to realna szansa na obniżenie kosztów ich zakupu. Nasi klienci doceniają naszą firmę spedycyjną TEUL również za zabezpieczenie finansowe kontraktu. Transport quadów jest ubezpieczony OCS i OCP, a na ich przewóz posiadamy licencję. Nasze główne zalety to:

 • współpraca bez wpłat początkowych,
 • pakiety ubezpieczeń OCP i OCS,
 • jesteśmy polską firmą, działamy w pełni legalnie, a nasze doświadczenie opiera się na kilkunastu latach obecności na rynku,
 • zespół naszych pracowników jest do dyspozycji klienta przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
 • używamy nowoczesnego systemu monitorowania statusu zlecenia.

Współpracę zawsze rozpoczynamy od ustalenia szczegółów i zaproponowania kosztów realizacji – bez gwiazdek, niedomówień i jakichkolwiek nieścisłości. Wyznajemy zasadę, że transport quadów nie powinien być obarczony jakimkolwiek ryzykiem, podobnie jak transport innych pojazdów. Po zaakceptowaniu kontraktu i poznaniu aktualnego miejsca pobytu pojazdu oraz po wyborze celu, my rozpoczniemy pracę, zaś Ty – będziesz mógł ją stale obserwować w systemie monitoringu. Możemy odebrać pojazdy od prywatnych sprzedawców, od komisów, z siedzib firm, a nawet z centrów logistycznych. Przewozu dokonujemy zarówno w systemie PTL, jak i FTL.

Transport quadów jest wymagający, a my mamy do tego odpowiednie środki

Doskonale wiemy, jak ważne są pojazdy służące transportu międzynarodowego w dobrej realizacji zlecenia. Dlatego wybieramy wyłącznie pewne modele. Dbamy o ich dobrą kondycję i stale je serwisujemy, dzięki czemu awarie i niedogodności zdarzają się niezwykle rzadko. Pojazdy przeważnie nie mają więcej niż 2 lata, a ich stan jest potwierdzony przez częste przeglądy. Znajdziesz wśród nich między innymi:

 • samochody ciężarowe z naczepami mega standard oraz mega BDE (z rozsuwanymi drzwiami),
 • ciężarówki tandem / zestaw do 24 ton,
 • autotransportery i lohry,
 • niskopodwozia i platformy,
 • lawety,
 • busy do 12ep,
 • wyciągarki i najazdy i inne urządzenia transportowe.

Naszą specjalnością jest zaangażowanie i perfekcyjna realizacja zleceń

Transport quadów za pomocą firmy TEUL jest rozwiązaniem idealnym dla osób, które poszukują wysokiej jakości usług. Nie przewidujemy półśrodków i niepewnych rozwiązań, gdyż zawsze oferujemy tylko sprawdzone plany i doskonale zaprojektowany łańcuch dostaw. Redukujemy liczbę formalności, udostępniamy kontakt bezpośredni do naszych pracowników, jak i zachęcamy do obserwowania przebiegu zlecenia w systemie monitoringu. Skontaktuj się z naszym pracownikiem w celu wstępnej wyceny i uzyskania kosztorysu.


Door to Door i Just in Time

Bieżące monitorowanie

Skontaktuj się z nami!

W opcji Door to Door umożliwiamy dostarczenie pojazdu pod konkretny adres z milionów miejsc w całej Europie. Just in Time z kolei to nasze przyrzeczenie terminowej realizacji zamówienia. Aktualnie aż 98% zamówień jest realizowanych terminowo, a liczba ta stale rośnie!

W TEUL liczy się dla nas dobro klienta, dlatego do jego dyspozycji oddajemy monitoring 24/7. Klientów informujemy również o pozytywnie przeprowadzonym załadunku.

Nasi pracownicy oczekują na Twoje zapytania przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Z chęcią rozwieją wątpliwości i przekażą najistotniejsze informacje.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.