Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu transportu różnorodnych materiałów, jak również transportu samochodów ciężarowych. Działamy kompleksowo – stawiamy na rzetelne wykonanie usługi, ale również zajmujemy się działalnością logistyczną wszystkich przewozów. Skupiamy się zatem na maksymalnej wydajności naszych usług, aby zapewnić Klientowi maksimum zysków i pełną satysfakcję. Transport w naszej firmie opiera się na bezpieczeństwie i ekologii. Bierzemy pod uwagę dbałość o naszą planetę w obliczu kryzysu. Dlatego staramy się, aby transport samochodów ciężarowych był jednocześnie efektywny i bezpieczny.

Nasza oferta transportu samochodów ciężarowych

Transportu samochodów ciężarowych dokonujemy przy pomocy nowoczesnych pojazdów, dzięki czemu oferujemy najbardziej elastyczne usługi logistyczne na rynku. W systemie Door to Door zakupiony samochód odbierzemy od zbywcy i przekażemy pod adres ustalony w umowie.

Nasza oferta transportu samochodów ciężarowych

Nasza wyspecjalizowana kadra kompleksowo zajmuje się każdym zleceniem, natomiast indywidualne podejście do wszystkich Klientów pozwala na rzetelną realizację wszelkich zleceń. Dzięki temu świadczone przez nas usługi obejmują transport zamawianego załadunku od momentu jego odebrania od sprzedawcy do momentu dostarczenia do kupującego. Dodatkowo, prowadzimy całą niezbędną dokumentację związaną z przesyłką. Nasza oferta transportu samochodów ciężarowych opiera się przede wszystkim na zapewnieniu Klientowi wysokiej satysfakcji.
Do jej najważniejszych komponentów zaliczają się:

 • współpraca bez wpłaty początkowej,
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa,
 • jesteśmy w pełni legalną, licencjonowaną, polską firmą działającej na rynku transportowym od kilkunastu lat,
 • nasz zespół jest do dyspozycji 24/7 dni w tygodniu,
 • używamy systemu monitorowania 24/7.

kupiamy się zatem na oferowaniu najwyższej elastyczności i odpowiednim dopasowaniu do indywidualnych potrzeb Klienta. Transport samochodów ciężarowych odbywa się płynnie i efektywnie.

Transport samochodów ciężarowych flota transportowa

Oferujemy znakomicie przygotowaną flotę transportową, którą tworzą modele pojazdów najwyższej klasy. Dzięki temu mamy możliwość odpowiedniego kontrolowania naszych usług, a także gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i spełnienie wszystkich oczekiwań. Nasze pojazdy regularnie przechodzą wszelkie testy i przeglądy, dzięki czemu są odpowiednio dostosowane do zmieniających się warunków. Transport samochodów ciężarowych odbywa się dzięki pojazdom wytrzymałym i niezawodnym. Dzięki temu Klient może mieć pewność, że usługa zostanie nie tylko wykonana wzorowo, ale również w zgodzie z indywidualnymi oczekiwaniami.
W skład naszej floty wchodzą m.in.:

 • ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE i inne do 24t,
 • ciężarówki z przyczepami tzw. zestaw/tandem do 24t,
 • niskopodwozia/Platformy,
 • lawety,
 • busy do 12ep.

Tak zróżnicowana oferta floty transportowej pozwala na efektywną i satysfakcjonującą współpracę. Dzięki odpowiednio dobranym pojazdom, wiedzy i doświadczeniu możemy świadczyć w pełni rzetelne, profesjonalne i najwyższej jakości usługi.

Dlaczego warto skorzystać z transportu samochodów ciężarowych?

Oferując nasze usługi w zakresie transportu, stawiamy na różnorodność, profesjonalizm i najwyższą jakość. Dzięki temu zajmujemy się nie tylko transportem samochodów ciężarowych, ale również logistyką całego przedsięwzięcia. Dajemy dodatkowo gwarancję w pełni bezpiecznej dostawy towarów. Posiadamy niezbędne pozwolenia formalne, a także ubezpieczenia transportowe pozwalające nam przewozić towary o wysokiej wartości. Dlatego też każdy z naszych Klientów może liczyć na solidność i bezpieczeństwo powierzonej nam usługi. Dokonując indywidualnej wyceny przewozu, przedstawiamy naszym Klientom pełny, ostateczny koszt usługi. Sporządzamy rzetelne i przejrzyste umowy na transport samochodów ciężarowych. Robimy to w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i efektywności współpracy obu stron. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na wysoką jakość usług, elastyczność oraz bezpieczeństwo. Postaw na naszą flotę.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.