W firmie TEUL (Transport Europa Logistics) dbamy o bezpieczne dostarczenie pojazdów z każdego zakątka Europy już od kilkunastu lat, tym samym oferujemy jedynie najlepsze rozwiązania. Naszym głównym atutem jest elastyczność i dostosowanie oferty do wymagań klientów, a także setki zrealizowanych zleceń. Podejmujemy się także tych trudnych, czasochłonnych oraz wymagających. Poznaj transport skuterów realizowany przez firmę TEUL – światowe usługi logistyczne na wyciągnięcie ręki.

Doświadczenie teoretyczne jest jedyną zaletą większości firm transportowych. Jednak w firmie TEUL znajdziesz także doświadczenie praktyczne.

Nie wyobrażamy sobie transportu skuterów bez setek poprzednich realizacji i uzyskanego w ten sposób doświadczenia. Dzięki niemu stworzyliśmy perfekcyjny łańcuch logistyczny, tym samym każdą trasę pokonujemy w czasie uzgodnionym w umowie. Aż 98% zamówień zostało zrealizowanych w terminie!

W TEUL znajdziesz wyselekcjonowaną i spersonalizowaną ofertę transportu skuterów

Transport skuterów firmą TEUL to same pozytywne odczucia zamknięte w krótkim czasie realizacji. Współpracę rozpoczynamy od ustalenia szczegółów zlecenia, w tym od uzyskania informacji na temat aktualnego miejsca magazynowania pojazdu/-ów, jak i miejsca jego odbioru. W systemie Door to Door umożliwiamy dostarczenie skuterów pod wskazany adres, a w opcji Just in Time dbamy należycie o naszą stuprocentową terminowość. Nasze główne zalety to:

 • nie pobieramy opłat początkowych,
 • oferujemy pełne pakiety ubezpieczeniowe OCP i OCS chroniące dobro zlecającego,
 • dysponujemy wszelkimi licencjami i zezwoleniami umożliwiającymi nam świadczenie międzynarodowych usług transportowych,
 • pracownicy firmy TEUL udzielają odpowiedzi na temat zlecenia przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu,
 • ciągły system monitoringu,
 • brak ukrytych opłat i gwiazdek w budżecie zlecenia,
 • transport pojazdów PTL i FTL.

Świadczymy pełen zakres transportu międzynarodowego, w tym także transport skuterów, który w wielu przypadkach bywa bardzo kosztowny. Tym samym oferujemy pełne pakiety ubezpieczeń w postaci Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora oraz Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika. Dzięki temu chronimy finansowo każdy przedmiot zlecenia. Ponadto nasi pracownicy dbają o jakość przeprowadzonego załadunku i rozładunku. Dla niezdecydowanych – oferujemy opcję transportu Full Truck Load oraz Part Truck Load.

Szybko i zarazem bezpiecznie? U nas to możliwe

Jesteśmy jedną z niewielu firm transportowych, która może oferować bezpieczny i zarazem błyskawiczny transport skuterów z każdego zakątka starego kontynentu. Posiadamy nowoczesną flotę specjalistycznych pojazdów oraz urządzenia pomocnicze. Wiek większości z nich nie przekracza 2 lat, zaś ich jakość i perfekcyjne utrzymanie jest zawdzięczane częstym przeglądom. Dzięki temu realizacja zlecenia i jego terminowość jest pewna i niezakłócona awariami i nieplanowanym postojem. Dysponujemy:

 • ciężarówkami Mega-standard oraz mega BDE z rozsuwanymi drzwiami oraz innymi pojazdami do 24 ton ładowności,
 • ciężarówkami typu tandem – również do 24 ton,
 • autotransporterami i lohrami,
 • niskopodwoziami i platformami,
 • autolawetami,
 • busami do 12 europalet,
 • pomocne okażą się także wyciągarki i najazdy.

Skorzystaj z naszych usług jeszcze dziś!

Transport skuterów rozpoczynamy natychmiast po zaakceptowaniu kontraktu i jego podpisaniu, wtedy też kończy się rola klienta, a rozpoczyna nasza. Dbamy o to, by towar został dostarczony terminowo w ręce adresata i nie dopuszczamy przestojów zależnych od nas. Jeśli zależy Ci na znakomitym połączeniu niskiej ceny z najwyższą jakością – nie szukaj dalej. Czekamy na Ciebie w firmie TEUL!


Prywatna obsługa

Bezpiecznie i szybko

Zrozumiały cennik i bezpieczne środki
Jedną z wielu naszych zalet jest perfekcyjna obsługa. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy pomoc pracowników przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasza nowoczesna flota pozwala na szybką i zarazem bezpieczną realizację zadań logistycznych. Dbamy o każdy pojazd z należytym szacunkiem i zaangażowaniem. Cenniki w firmie TEUL są zawsze bardzo precyzyjne, nie znajdziesz na nich małego druczku, a przy cenach – podstępnych gwiazdek. Zlecenia są realizowane w ustalonej cenie i zamykają się w budżecie.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.