Nasza firma świadczy rzetelne działania z zakresu dostawy usług transportowych, spedycyjnych i logistycznych. Skupiamy się na stwarzaniu warunków do maksymalnej efektywności w zakresie usług logistycznych, zwracając uwagę na komponenty, takie jak optymalizacja, indywidualne dopasowanie oraz elastyczność. Oferujemy naszym Klientom transport Polska Ukraina, ale nie tylko. Zwracamy uwagę na różnorodną ofertę, dlatego też skupiamy się na przewożeniu towarów na terenie całej Europy. Nasze usługi są odpowiednio dopasowane do obowiązujących norm bezpieczeństwa, a także wymogów ekologicznych. Wiemy, jak ważna jest dbałość o jakość powietrza i dobro naszej planety, dlatego też staramy się, aby transport do Ukrainy nie wpływał w żaden sposób na dobrostan ekologiczny środowiska naturalnego.

>Szukasz transportu z Polski do Ukrainy? Poznaj naszą ofertę

Jednym z głównych filarów naszej działalności jest transport ciężarowy do krajów wschodnioeuropejskich, w tym transport Ukraina Polska. Regularnie wysyłamy nasze samochody do wielu miejscowości ukraińskich. Dokładne destynacje zostają ustalone zgodnie z życzeniem Klienta. Organizujemy transport ładunków na Ukrainę i z Ukrainy (eksport / import), w transportach całopojazdowych oraz częściowych – zależnie od upodobań i potrzeb Klienta. Jeśli szukasz transportu z Polski do Ukrainy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.
Nasza oferta bazuje w większości na poniższych warunkach:

 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa,
 • rozpoczęcie współpracy bez konieczności wpłaty początkowej,
 • dyspozycyjność zespołu 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu,
 • w pełni legalna, licencjonowana firma działająca na rynku polskim od kilkunastu lat,
 • system monitorowania dostępny 24/7.

Transport Polska Ukraina – flota transportowa

Oferujemy świetnie dopasowaną flotę, która doskonale radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasze pojazdy mają wszelkie zabezpieczenia oraz przeglądy, dzięki którym z powodzeniem zajmujemy się transportem Polska Ukraina. Nasza flota to najnowsze pojazdy, które cechują się świetnym dopasowaniem względem indywidualnych potrzeb Klienta. Sprawdzają się doskonale zarówno na krótszych, jak i dłuższych trasach. Zapewniają wydajność, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasza flota jest niezwykle bogata i różnorodna, dzięki czemu możemy w pełni dostosować się do potrzeb i preferencji Klientów.
Nasza flota składa się z:

 • ciężarówek z naczepami typu mega standard, mega BDE i inne do 24 ton,
 • ciężarówek z przyczepami tzw. zestaw / tandem do 24 ton,
 • autotransporterów / lohrów,
 • niskopodwozia / platformy,
 • lawet,
 • busów do 12 ep.

Świetny stan techniczny i różnorodność pozwalają nam na świadczenie usług transportu na Ukrainę bez żadnych przeszkód. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Klient może mieć pewność, że będą one wykonane rzetelnie i jednocześnie w komfortowych warunkach.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług transportu do Ukrainy?

Szukasz transportu z Ukrainy do Polski? Oferujemy profesjonalny transport materiałów budowlanych, artykułów spożywczych, mebli, ładunków ponadgabarytowych, chemii gospodarczej, części samochodowych, wyrobów ceramicznych i innych na Ukrainę – zarówno z Polski, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Dzięki doskonałej znajomości przepisów prawa krajowego oraz międzynarodowego możemy pomóc także w przygotowaniu wszelkiej dokumentacji oraz pozwoleń niezbędnych przy przewozie różnego rodzaju ładunków przez granicę. Dodatkowo, świadczymy usługi z zakresu planowania oraz logistyki transportu. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, dlatego gwarantujemy bezpieczną i efektywną dostawę oraz profesjonalny transportu Ukraina Polska. Posiadamy niezbędne pozwolenia formalne, a także ubezpieczenia transportowe pozwalające nam przewozić towary o wysokiej wartości.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.