Łańcuch dostaw to esencja efektywności działania większości przedsiębiorstw. Jego wsparcie jest niezbędne, jeśli firma chce działać sprawnie oraz szybko przewozić sprzedawane lub zakupione towary. W Transport Europa Logistics wiemy o tym doskonale. Stanowimy idealne wsparcie łańcucha dostaw. Podejmujemy się nie tylko standardowych zleceń, ale także zamówień specjalnych, gdyż docieramy nawet w trudno dostępne miejsca w danym kraju. Działamy w systemie Door to Door oraz Just in Time.

Naszą markę budujemy od kilkunastu lat. Gwarantujemy profesjonalne usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne.

Jesteśmy profesjonalistami i jako zawodowcy dbamy o każdy aspekt naszej pracy. Posiadamy niezbędne licencje oraz ubezpieczenia transportowe, które pozwalają nam wykonywać zlecenia na terenie całej Europy. Bezwzględnie zachowujemy wszelkie normy bezpieczeństwa.

Docieramy w każde miejsce

Wsparcie łańcucha dostaw wymaga innowacyjności. W Transport Europa Logistics korzystamy z nowoczesnych systemów, dzięki którym m.in. oferujemy możliwość całodobowego monitoringu zamówienia przez klienta. Troszczymy się również o pełną dostępność. Nasi specjaliści są do dyspozycji klientów o każdej porze. Wybierając nas, zyskujesz

 • współpracę bez wpłaty początkowej,
 • rzetelne ubezpieczenie OCP, OCS,
 • niezbędne licencje transportowe,
 • gwarancję legalności,
 • całodobową obsługę klienta,
 • system monitorowania działający 24 godziny na dobę,
 • współpracę z osobami o kilkunastoletnim doświadczeniu w branży.

U podstaw działalności Transport Europa Logistics leży pełna przejrzystość. Ceniąc komfort klientów, zadbaliśmy o jasne zasady korzystania z naszych usług. Do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób. Dopiero po zebraniu niezbędnych danych dokonujemy kompleksowej wyceny. Nie należy obawiać się ukrytych, dodatkowych kosztów. Ustalone warunki potwierdzamy umową, co daje poczucie bezpieczeństwa oraz klarowność dla obydwu stron. Ponadto po przyjęciu zamówienia zapewniamy ochronę towaru w trakcie jego całej podróży. Dajemy też możliwość kontrolowania zamówienia, w czym pomaga system monitu załadunku.

Flota do zadań specjalnych

W pracy wykorzystujemy flotę różnorodnych pojazdów. Posiadamy ponad 200 rozmaitych jednostek, więc z nami bez problemu przetransportujesz samochód lub przewieziesz maszyny rolnicze i budowlane. Pomagamy w przeprowadzkach oraz przewozie materiałów. Do dyspozycji klientów oddajemy m.in.:

 • ciężarówki z naczepami typu: mega standard, mega BDE oraz inne, o wadze do 24 ton,
 • ciężarówki z przyczepami (tzw. zestaw / tandem) do 24 ton,
 • autotransportery/lohry,
 • niskopodwozia / platformy,
 • lawety,
 • busy do 12EP.

Efektywne wsparcie łańcucha dostaw wymaga wysokospecjalistycznych pojazdów, którymi dysponujemy. W naszej flocie posiadamy także wciągarki. Dzięki różnorodnej specyfice możemy realizować rozmaite przewozy. Nasze usługi obejmują m.in. transport: całopojazdowy (FTL), częściowy (PTL), na paletach, opakowaniach zbiorczych lub luzem.

Dlaczego warto współpracować z Transport Europa Logistics?

Kierujemy się prostymi zasadami w kontaktach z klientami. Nigdy nie stosujemy ukrytych “gwiazdek”, ceniąc sobie partnerską współpracę. W elastyczny sposób dostosowujemy się do rozmaitych potrzeb. Stawiamy na nieustanne udoskonalanie naszych usług, dokształcanie pracowników oraz rozwój innowacyjnych systemów.


Wszystkie usługi w jednym miejscu

Odpowiadamy za bezpieczeństwo towarów

Zapomnij o ukrytych kosztach

Jeden telefon – tylko tyle wystarczy, aby zdobyć kompleksową informację o usługach Transport Europa Logistics. Efektywnie realizujemy zlecenia w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Z nami wydatnie wspomożesz swój łańcuch dostaw.

Już od momentu załadunku czuwamy nad towarem. Stale monitorujemy status realizacji zamówienia. Dzięki temu oraz specjalnemu ubezpieczeniu możemy zagwarantować bezpieczeństwo zlecenia i terminowość dostawy.

Szanujemy naszych klientów, dlatego podajemy jedynie kompletny koszt usługi. Z nami nie trzeba obawiać się ukrytych “gwiazdek”. Gwarancję ceny oraz jakości usługi zabezpiecza umowa, sporządzana przed każdą transakcją.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.