Transport Europa Logistics to firma świadcząca usługi transportowe, spedycyjne oraz magazynowe od wielu lat. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie sprawia, że obsługujemy dwanaście różnych kierunków Europejskich. Nasz oferta jest skierowana nie tylko do dużych firm i korporacji, ale również do klientów indywidualnych.

Transport Europa Logistics to rzetelność i profesjonalizm, dzięki którym usługi transportowe, magazynowania oraz spedycyjne świadczymy na najwyższym poziomie.

Nasza firma szczególną uwagę zwraca na ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji, co sprawia że nasze usługi są efektywne oraz elastyczne na terenie kraju oraz niemal całej Europy.

Interesuje Cię organizacja transportu międzynarodowego? Poznaj naszą ofertę!

Nasza firma stawia na ciągły rozwój zarówno floty transportowej, jak i kompetencji naszych specjalistów. Dzięki temu jesteśmy dla Was dostępni 24/7 za sprawą całodobowego systemu monitorowania transportu. Transport Polska Dania oraz inne kierunki europejskie to dla nas codzienność. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz takie usługi jak:

 • współpraca bez wpłaty początkowej
 • system monitorowania wysyłający powiadomienie po załadowaniu towaru
 • odbiór z każdego miejsca w każdym państwie
 • zarówno transport FTL (całopojazdowy) jak i LTL (częściowy)
 • transport Dania Polska oraz inne popularne kierunki
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencję transportową
 • odbiór towaru od osób prywatnych, firm, centrów logistycznych, czy też aukcji i komisów
 • transport na paletach, opakowaniach zbiorczych i jednostkowych, luzem, czy też w bigbagach
 • transport w systemie Door to Door i Just in Time

Dzięki tak bogatej ofercie, sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz transportu z Danii do Polski skontaktuj się z nami. Nasza rozbudowana flota transportowa umożliwi nam szybki i efektywny transport. Jeśli również jesteś zainteresowany eksportem i szukasz transportu z Polski do Danii, pomożemy! Specjalizujemy się zarówno w kierunkach eksportowych, jak i importowych. Ponadto, zasięg naszych usług obejmuje również transporty krajowe.

Jak wygląda nasza flota?

Jesteśmy świadomi, że rynek transportu i spedycji ciągle się rozwija. Z tego względu szczególną uwagę przykładamy do naszej floty transportowej. Dzięki ponad 200 stałym liniom Europejskim transport do Danii, Niemiec, Anglii czy Holandii odbywa się szybko i na czas. Nasza flota transportowa to przede wszystkim:

 • busy o ładowności do 12 europalet
 • ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE oraz inne o ładowności do 24t
 • autolawety
 • wyciągarki oraz najazdy
 • pojazdy niskopoziomowe i platformy
 • ciężarówki z przyczepami typu zestaw

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasze wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój pozwala nam na efektywną realizację transportu. Jeśli szukasz transportu z Danii do Polski, który odbędzie się sprawnie i szybko, zgłoś się do nas. Realizujemy zarówno transport do Danii, jak i w relacji odwrotnej. Jeśli szukasz transportu z Polski do Danii również go zrealizujemy. Posiadamy system monitorowania transportu, który jest dostępny 24/7 i pozwala nam na odpowiednio wczesne rozpoznanie i wyeliminowanie przeszkód, co sprawia że nasz transport w 98% dociera na czas.

Bezawaryjność Jesteśmy EKO Przejrzysty cennik usług
Średni wiek naszych aut to zaledwie dwa lata, co sprawia że nasz transport jest szybki efektywny i bezawaryjny. Jako firma transportowa dokładamy wszelkich starań, aby ograniczać puste przebiegi oraz zminimalizować w jak największym stopniu ilość emitowanych spalin. Każdy klient przed rozpoczęciem transportu poznaje pełny i ostateczny koszt naszych usług, a współpraca rozpoczyna się od podpisania profesjonalnej umowy przewozu.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.