Jeśli szukasz transportu z Belgii do Polski, albo szukasz transportu z Polski do Belgii i nie wiesz jaką firmę wybrać – koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Transport Europa Logistics! Nasz zespół łączy w sobie pasję i doświadczenie. Nasi pracownicy, to ludzie mający ogromną wiedzę i angażujący się w powierzone im zadania. Zależy nam na ciągłym rozwoju i nie chcemy zatrzymywać się w jednym miejscu, dlatego tworzymy wysokiej jakości usługi w branży transportu, spedycji i logistyki.

Transport Europa Logistics to firma, której zależy na jakości i gwarantuje najbardziej skuteczny transport do Belgii.

Firma dba o spełnianie i przestrzeganie wszystkich norm bezpieczeństwa, ale i tych dotyczących ekologii. Na swoim koncie mamy już ponad 8000 zadowolonych klientów i 24000 terminowo dostarczone paczki. Wybierając transport Belgia – Polska lub transport Polska- Belgia, otrzymasz profesjonalną obsługę i niezawodność.

Co oferujemy?

Transport Europa Logistics oferuje nie tylko transport do Belgii, ale i przewozy na terenie prawie całej Europy. Duże odległości nie sprawiają jednak problemu, ponieważ nasza firma jest w pełni przygotowana i obsługiwana przez profesjonalistów. Aby poprawić swoją wydajność dokonujemy analizy działań oraz tworzymy specjalne raporty. Naszym klientom oferujemy obsługę przez 24h i 7 dni w tygodniu, aby mogli pozostać z nami w ciągłym kontakcie. Jeśli szukasz transportu z Belgii do Polski albo szukasz transportu z Polski do Belgii, warto abyś zapoznał się z naszymi podstawowymi atutami:

 • możliwy odbiór przesyłek z każdego miejsca w danym kraju
 • używamy systemu monitorowania 24/7
 • jesteśmy w pełni legalną, licencjonowaną, polską firmą działającej na rynku transportowym od kilkunastu lat.
 • świadczymy usługi transportu całopojazdowego (FTL), częściowego (PTL). Transport na paletach, opakowaniach zbiorczych, jednostkowych, luzem, bigbag, itd
 • współpraca bez konieczności wnoszenia opłaty początkowej
 • ubezpieczenie OCP, OCS, licencja transportowa
 • transport w systemie Door to Door i Just in Time
 • posiadamy wciągarki i najazdy
 • odbieramy towar z aukcji, komisów, firm, centrów logistycznych, osób prywatnych itp.

Jakie pojazdy posiadamy?

Transport do Belgii to nie lada wyzwanie logistyczne. Wobec tego potrzebny jest najwyższej jakości sprzęt i zadbanie o to, aby nie zawiódł on podczas trasy. Dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, ale i o komfort klientów, dlatego w naszej ofercie są pojazdy obsługujące różnego typu gabaryty i rodzaje towarów. Największy załadunek, który jesteśmy w stanie obsłużyć, to aż dwadzieścia cztery tony. Nasze pojazdy są najwyższej jakości i poddawane są one ciągłym modernizacjom. Wśród nich znajdują się:

 • Ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE
 • Ciężarówki z przyczepami tzw. zestaw/tandem
 • Autotransportery/ Lohry
 • Niskopodwozia/ Platformy
 • Lawety
 • Busy do 12ep

Czemu warto postawić na nasz transport?

Transport Belgia – Polska lub transport Polska- Belgia oferowany przez firmę Transport Europa Logistics zostanie wykonany z dbałością o każdy szczegół. Nie musisz się o nic martwić, bo firma Transport Europa Logistics zadba o to, aby twoje towary trafiły do określonego miejsca w sposób najbardziej satysfakcjonujący dla klienta.

Profesjonalizm Szybka i bezpieczna dostawa Pewne ceny
Każdy klient ma przedstawione w przejrzysty sposób warunki umowy. Nasza firma jest w pełni legalna i posiada wszelkie potrzebne licencje. A nasi pracownicy są ciągle do dyspozycji klientów. Ponad 98% naszych paczek dociera na czas. System ciągłego monitoringu 24h i 7 dni w tygodniu pozwala na zachowanie bezpieczeństwa kierowców i przewożonych przez nich towarów. Ceny od początku są znane klientowi i nie ulegają żadnym zmianom wskutek niejasnych reguł w umowie.

Stawiamy na przejrzystą komunikację z klientem.

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych logistycznie rozwiązań dla przewożenia swoich maszyn, przeprowadzek sprzętu czy transportu innych, ciężkich urządzeń, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie transportu, przewozu i przeprowadzek na życzenie klientów w całej Europie. Dzięki naszej mobilności nie będziesz musiał więcej przejmować się, że nie zdążysz czegoś przygotować lub przewieźć. Albo tym, że firma oferująca korzystne cenowo usługi znajduje się daleko od miejsca docelowego. Koniec z problemami tego typu! Możemy pomóc Ci w większości krajów europejskich. Oferujemy usługi transportowe obejmujące tereny Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Danii, Holandii, Niemiec, a także wielu innych. Ponadto możesz się z nami skontaktować przez całą dobę. Nasza dostępność jest dla klientów kluczowa, ponieważ nie ograniczamy godzin pracy i można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy około 100 pojazdów transportowych w całej Europie. Transporty są realizowane przez cały czas we wszystkich kierunkach.

Transport, przewóz, przeprowadzka

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku znamy potrzeby naszych klientów, wiemy, z jakimi problemami się borykają i jakie usługi najbardziej sobie cenią. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb, cały czas zwiększać naszą mobilność i zasięg usług, tak by każdego roku cieszyć się coraz większym gronem zadowolonych klientów. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ pomagamy klientom w wielu podbramkowych sytuacjach.

 • Posiadamy w swojej ofercie tiry, lohry, niskopodwozia, busy itp., które pomogą w przeprowadzkach czy przewozie niewymiarowych gabarytów.
 • Oferujemy autolawety do trudno dostępnych miejsc, dlatego nasi klienci nigdy nie są pozostawieni sami sobie.
 • Możesz skorzystać z pomocy wciągarek i najazdów, więc sytuacje beznadziejne należą już do przeszłości!
 • Potrzebujesz pomocy w odległym zakątku kraju? Nie przejmuj się! Oferujemy odbiór z każdego miejsca w danym państwie!
 • Możesz skorzystać z dostawy pod wskazany adres – jest to duże ułatwienie w przypadku przeprowadzek.
 • Przewóz aż do 24 ton! Można dzięki temu przewieźć naprawdę wiele rzeczy jednym transportem!
 • Jeśli życzysz sobie umowy przewozowej, nie ma żadnego problemu! Chcemy, abyś czuł się komfortowo w każdej sytuacji!
 • W trosce o bezpieczeństwo posiadamy OC spedytora i przewoźnika.
 • W ofercie znajduje się także system monitu przed lub po załadowaniu.
 • Nie musisz uiszczać żadnych przedpłat, co jest bardzo wygodne.
 • Za transport możesz zapłacić kierowcy przy odbiorze.
 • Nasze usługi obejmują także transport samochodów, motocykli, quadów, tradycyjnych skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych, maszyn rolniczych, budowlanych.
 • Oferujemy także przeprowadzki z różnych zakątków wielu państw.
 • Przewozimy towary na paletach, ale także luzem. Nie ma żadnych ograniczeń.

Gdyby podsumować naszą ofertę, jest ona w pełni profesjonalna, realizowana w najkrótszym możliwym czasie. Nie trzeba umawiać się kilka miesięcy wcześniej, ponieważ jesteśmy świadomi, że zdarzają się nagłe, podbramkowe sytuacje, których nie da się przewidzieć. Dlatego z każdym rokiem zwiększamy swoją mobilność, aby pomóc jeszcze większej liczbie klientów, podjąć się jeszcze trudniejszych wyzwań i dojechać jeszcze dalej! Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci podczas trudnych sytuacji za każdym razem do nas wracają. Powierzają nam swoje dobytki, bo wiedzą, że dowieziemy je bezpiecznie pod wskazany adres. Przeprowadzają się z nami, transportują samochody, maszyny, przewożą towary mniejsze i większe. Wszystko, co robimy, robimy dla naszych klientów, którym chcemy pomóc nawet w najmniej dogodnej sytuacji.